Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-03-17 11:01:11

kanonajn
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 12

SHINee

Moje ciasteczka. img/smilies/142
http://img98.imageshack.us/img98/2268/shinee3wn5cd0vq2.jpg
Boysband [pop] składa się z pięciu nastolatków: Jonghyun, Minho, Onew, Key, i Taemin. Taemin jest najmłodszym członkiem zespołu posiada niesamowite zdolności taneczne i ma zaledwie 15 lat. Kombinacja słowa „shine” i przyrostka „-ee”, tworzą nazwę grupy znaczącą „ten, który otrzymuje światło” „ten, który jest w centrum uwagi”. Określając siebie jako współczesny zespół, SHINee dąży do bycia trend-setter’em w wielu aspektach rozrywki, w tym muzyki, tańca i mody.

Skład:

Onew (온유 or 温流) (The Leader)
* Birth name: Lee Jinki (이진기)
* Birth date: December 14, 1989 (1989-12-14) (age 18)
* Position: Leader, Vocal
* was Student at SM Academy before debut

Jonghyun (종현 or 鐘鉉) (Bling Bling)
* Birth name: Kim Jonghyun (김종현)
* Birth date: April 8, 1990 (1990-04-08) (age 18)
* Position: Lead Vocal
* Collaboration with Zhang Li Yin (1st Album) before debut

Key (키) (The Almighty Key)
* Birth name: Kim Kibum (김기범)
* Birth date: September 23, 1991 (1991-09-23) (age 17)
* Position: Vocal, Rap
* is 1 of 2 people passed SM National Audition in 2005

Minho (민호 or 珉豪) (Flaming Charisma)
* Birth name: Choi Minho (최민호)
* Birth date: December 9, 1991 (1991-12-09) (age 16)
* Position: Rap, Sub-Vocal
* has Modeling experience in Hasangbeg and Andre Kim Fashion Show

Taemin (태민 or 泰民) (The Youngest)
* Birth name: Lee Taemin (이태민)
* Birth date: July 18, 1993 (1993-07-18) (age 15)
* Position: Sub-Vocal, Sub-Rapper
* has performed solo dance at stage of 누난너무예뻐(Replay) and Amigo

A oficjalnie: http://shinee.iple.com/

Ostatnio edytowany przez kanonajn (2009-03-17 11:03:02)

Offline

#2 2009-03-17 11:39:25

Yoshiko
☆ Nekoo~
Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 499

Re: SHINee

OMG OMG OMG OMG. *______* Jakie fajne misiakiiii *_*

Musze ich posłuchać.

Gratulacje Kanon nareszcie zebrałaś się i wrzuciłaś temat XD


http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/02232008/5/6/8/a/568a84869dec20_full.jpg

Offline

#3 2009-07-21 15:22:40

Makiko
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 65

Re: SHINee

Słucham ich od wczoraj xD
Za sprawą piosenki "amigo" ;x
Taka odmiana od vk xD"


Dir en Grey- Obscure!
http://i7.tinypic.com/30sgehu.gif
Czym jest miłość, jeżeli tylko przepływa i znika? /Dir en grey - Sajou no Uta/

Offline

#4 2009-07-21 18:56:42

Shina
Użytkownik
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 2600
Last.FM: shina1989

Re: SHINee

ładne chłopaki sa ale muzycznie to mnie kompletnie nie ruszają i nie da sie ich słuchać
bo ja popu nie lubie czy tam czegoś w stylu boysbandów

Offline

#5 2009-07-21 19:44:53

Makiko
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 65

Re: SHINee

Wiesz, ja też nie lubilam xD
Ale polubiłam xD


Dir en Grey- Obscure!
http://i7.tinypic.com/30sgehu.gif
Czym jest miłość, jeżeli tylko przepływa i znika? /Dir en grey - Sajou no Uta/

Offline

#6 2009-07-21 19:55:29

Shina
Użytkownik
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 2600
Last.FM: shina1989

Re: SHINee

no ale słuchasz ich od .. wczorak ;p
trochę krótko
może lepiej przesłuchac całą dyskografię?

Offline

#7 2009-08-18 20:04:27

yelyah
bang!
Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 25
Last.FM: giveadolar

Re: SHINee

Uwielbiam SHINee World (doo-bop) <3 Świetni są n_n


http://i174.photobucket.com/albums/w95/NobleByakuya/icons/mini%20bb%20batch/bigbang-34.png http://i174.photobucket.com/albums/w95/NobleByakuya/icons/mini%20bb%20batch/bigbang-22.png http://i174.photobucket.com/albums/w95/NobleByakuya/icons/mini%20bb%20batch/bigbang-34.png
______________you're my hea-hea-hea-hea-heartbreaker!

Offline

#8 2009-10-19 15:41:15

Shiruya
hentai desu.
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 2288
Last.FM: Tashmine

Re: SHINee

... XDD od razu mówię, że poznałam ich przez Dai XDD
Śmieszni są XD
I brzydcy..
Ale jest się z czego pośmiać xd
http://www.youtube.com/watch?v=roughtzsCDI  zwłaszcza na tym ~ to mi się kojarzy z crazy frog XDD

fantastic, elastic ~ : D

Offline

#9 2015-02-24 10:47:28

zdravcio
Użytkownik
Zarejestrowany: 2015-02-19
Posty: 2

Re: SHINee

Mi jakoś nie podchodzą.

____________________________
Używane maszyny Volvo, na sprzedaż

Ostatnio edytowany przez zdravcio (2015-02-26 12:12:34)

Offline

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson



Założ : stronę za darmo