Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-03-15 01:12:54

Yoshiko
☆ Nekoo~
Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 499

MUCC

http://jmusicworld.files.wordpress.com/2008/06/mucc.jpg

MUCC to zespół rockowy, który działalność zaczynał na scenie visual kei. Dość szybko jednak porzucili ten styl a choć z czasem zaczęto ich zaliczać do grona zespołów angura kei, ostatnio także i ta etykietka zdaje się do nich nie pasować, są po prostu MUCC. Członkowie grupy nie boją się eksperymentować - w ich muzyce znaleźć można wpływy chociażby nu metalu czy tango, często usłyszeć w niej można także harmonijke ustną. Charakterystyczny jest dla nich solidny bass Yukke oraz bardzo emocjonalny głos Tatsurou, przeciągły i zawodzący, chwilami dość schizofreniczny.

Zespół jest bardzo popularny poza granicami swego kraju - wielokrotnie występowali już w Europie, grali także koncerty w Stanach i w Chinach.

Autor : Andi (2007-05-19)
BIOGRAFIA

MUCC powstał w maju 1997 w Ibaraki. Utworzyli go wokalista TATOO, gitarzysta Miya, basista Hiro oraz perkusista Satochi. Nazwa zespołu zaczerpnięta została z programu dla dzieci. Zwróciwszy na siebie uwagę Ao, lidera cali≠gari, zespół podpisał kontrakt z wytwónią Misshitsu Neurose.

Nie marnując czasu w ciągu kilku miesięcy wydali swoje pierwsze demówki: 'NO!' (grudzień 1997) oraz 'aika' (marzec 1998), które rozpowszechniane były podczas ich koncertów. Pod koniec roku ukazała się także trzecia demówka, którą rozdawano za darmo podczas jednego z koncertów.

Początek roku 1999 zapowiadał się bardzo obiecująco - w lutym w swoim rodzinnym mieście zespół zagrał swój pierwszy koncert one man, ukazała się także czwarta demówka. Niestety w tym samym czasie Hiro zdecydował się opuścić zespół, jednak jego miejsce szybko zajął Yukke. W grudniu ukazał się ich pierwszy album, 'antikku'.

W roku 2000 MUCC zwrócił na siebie uwagę prasy, po raz pierwszy pojawili się wtedy na łamach takich magazynów jak Fool's Mate czy SHOXX. W sierpniu nastąpiły dwie zmiany - TATOO zmienił imię na Tatsurou, twierdząc, że TATOO umarł i że od tej pory chce, by zwracano się do niego prawdziwym imieniem. Zmieniono też nazwę zespołu - z MUCC na ムック ("mukku" w katakanie).

Kolejne dwa lata był dla nich bardzo pracowite, wydali w tym czasie kilka kolejnych płyt, występowali także w TV. Ich popularność szybko rosła; album 'homura uta' (2002) wyprzedał się tak szybko, że second press pojawił się miesiąc po jego premierze. W 2002 zespół opuścił wytwórnię Misshitsu Neurose, przyłączając się do Shu, sub-labela Danger Crue.

W 2003 MUCC podpisał kontrakt z Univeral Music, a ich debiutem major był album 'zekuu'. Nie opuścili jednak starej wytwórni - Universal zajmuje się głównie dystrybucją ich płyt. Zespół wyruszył w trasę promocyjną, której ostatni koncert odbył się w Tokyo Bay NK Hall, a którego nagranie ukazało się kilka miesięcy później na DVD. Pod koniec roku wzięli także udział w Beautifool's Festival, obok artystów takich jak Gazette, deadman czy Miyavi.

Rok 2004 rozpoczął się obejmującą 10 koncertów trasą po klubach w okolicy Tokio. Był to jednynie początek masy koncertów i wydawnictw. W tym roku ukazały się dwa nowe single, second press 'homura uta' oraz dwa nowe albumy oraz DVD.

W sierpniu 2005 MUCC wystąpił we Francji i Niemczech. Zagrali wtedy między innymi na Wacken Open Air, jednym z największych festiwali metalowych w Europie i na świecie. W 2005 ukazały się także 3 nowe single oraz kolejny album.

W lutym 2006 ukazał się kolejny singiel, a na wiosnę zespół po raz drugi odwiedził Francję i Niemcy, a kilka miesięcy później zagrali także po raz pierwszy w Stanach. Rok ten przyniósł trochę zmian w ich muzyce, co zszokowało wielu fanów. Ukazał się nowy album 'gokusai', który zaprezentował mieszankę ich starszego brzmienia z ich nowym podejściem do muzyki, dając w efekcie bardzo zróżnicowaną płytę.

W roku 2007 ukazały się już 2 single i jeden album, a w połowie roku ukażą się dwa krążki zawierające kolekcję dotychczasowych nagrań: 'BEST OF MUCC' oraz 'WORST OF MUCC'. Zespół po raz kolejny odwiedzi także Stany, występując na dużym festiwalu japońskiego rocka. Kolejne występy i płyty przysparzają im jeszcze więcej fanów a z roku na rok zespół odnosi coraz większy sukces. Nic nie wskazuje na to, żeby mieli w najbliższym czasie zwolnić tempo.

Tatsurou

Rola w zespole: wokalista/ pisanie tekstów
Data urodzenia: 1979/08/21
Miejsce urodzenia: Mito
Grupa krwi: A
Wzrost: 182 cm
Waga: 61 kg
Ulubione marki: NINE HEADS/ Transcontinents/ ...Jeans/ Chikiriya/ NTT Docomo
Hobby: planowanie przyszłości, oddawanie krwi, ochranianie, przezywanie Yukke.
Rodzina: tata i mama
Typ dziewczyny: miła
Nie lubiany typ dziewczyny: głośna
Ulubiona manga: Vagabond/ QP/ Hajime no ippo/ Tsurumoku Dokushinryou
Ulubione jedzenie: Oshishi, ramen, pizza
Skarb: Rodzina
Zmartwienie: boi się, że źle śpiewa
Największy błąd: urodził się
Najgorszy sen: sen z Miya
Spędza dni: z Yukke
Coś do innych członków zespołu: Wy! Ćwiczyć!
Aktualne ambicje: sekret
Wiadomość dla fanów: Dorównajcie mi, jeśli potraficie!
Ulubiona piosenka MUCC: Itai tegami

Jako wokalista jest najbardziej wizualnym członkiem MUCC. Bardzo dba o swójwyglad. Wszystkie czarne mazaje będące charakterystycznym makijażem MUCC sąjego dziełem.
Jego zdolności malarskie, rysunkowe nie ograniczają się jednak tylko domake-up'u. Zaprojektował i wykonał okładki do dwóch taśm demo "Aika"i "Shuuka" oraz do minialbumu "Aishuu" (do którego dołączonopuzzle w 108 kawałkach, składające się na rysunek będący również dziełemTatsurou). Oprócz tego nie raz można było zobaczyć jego twory na ankietach,które można było otrzymać przed koncertami lub podczas audycji BEAT SHUFFLE.Oprócz tego szczęśliwi fani mieszkający w Japonii i będący członkamioficjalnego fanklubu MUCC "Shu no to" otrzymują co jakiś czasspecjalne "upominki" autorstwa Tatsurou. Są to np. projektowane przezniego kartki noworoczne z życzeniami czy nawet możliwość śledzenia przygód lwaz odpinana grzywa, który jest w całości wymysłem Tatsu.
Można więc powiedzieć, że jest artysta w pełnym tego słowa znaczeniu: rysuje,maluje, gra na harmonijce ustnej, brzdąka na gitarze (dzięki staraniom YUKKE,jednak nadal to tylko brzdąkanie), pisze teksty piosenek oraz śpiewa. Możetrudno w to uwierzyć, ale Tatsurou nigdy nie wierzył w swoje zdolności wokalne.
Gdyby nie pewna kartka z życzeniami noworocznymi od SATOchi'ego,nikt nigdy nie dowiedziałby się o tym utalentowanym chłopaku. Co było treściąkartki niewiadomo, ponieważ zarówno jeden, jak i drugi nie chce wyjawić, co sięw niej znajdowało.
Nie trzeba oglądać Tatsurou, by przekonać się, ile emocji wkłada on w to, corobi. Czasami jego głos idealnie komponuje się z melodia utworu, a czasemdelikatnie pieści ucho słuchacza, by w następnej chwili zmienić się wzachrypnięty krzyk. Mimo wszystko właśnie w studiu i na scenie możemy zobaczyć,jak daje upust swoim emocjom, a jego dziki taniec jest już słynny.
Jego ponure miny, makijaż i stroje mogą sprawiać wrażenie, że jest niesamowiciepoważnym człowiekiem. Nic bardziej mylnego! Tatsurou jest niezwykle żywiołowy,energiczny, wysportowany i po prostu rąbnięty. Reszta zespołu określa go jakotrochę złośliwego, specjalnie jego żarty. Ale mówią też, że w głębi serca jestnaprawdę uprzejmy, a czasem nawet kawaii.
Nie można pominąć faktu, że jest również niechlujny, ponieważ nie opuszczadeski sedesowej, po wizycie w toalecie nie myje rak, a kiedy odwiedza w domu kogośz zespołu, to nie zdejmuje butów.
Jako że Tatsurou nie zawsze ma okazję, by porządnie wyszaleć się na scenie,zawsze wprost roznosi go energia. Kiedy w pobliżu znajduje się YUKKE, Tatsurounie przepuszcza okazji, by się z nim droczyć. Zazwyczaj drażnienie takie bardzoszybko przeradza się w szturchańce i przepychanki.
Widok tej pary robiącej cos razem w wielkim skupieniu, a potem ścigającej sięnawzajem naprawdę potrafi rozśmieszyć do łez, a czasem nawet rozczulić.
Jego mieszkanie zajmuje biało-czarny kocurek Teto (imię wzięło się zpopularnego w Japonii filmu, pt. "Kaze no tani no Naushika", któryjest jednocześnie jednym z ulubionych filmów Tatsurou) oraz żółw.


Yukke

Rola w zespole: bass
Data urodzenia: 1979/11/05
Miejsce urodzenia: Londyn
Grupa krwi: A
Wzrost: 174 cm
Waga: 55 kg
Ulubione marki: Gabriel Chelsea/Nine Heads/ Hiromichi
Hobby: Pachinko, surfowanie w sieci
Rodzina: tata, mama, młodsza siostra, młodszy brat
Typ dziewczyny: miłą dziewczyny z dobrą osobowością
Nie lubiany typ dziewczyny: bezczelna i wulgarna
Ulubiona manga: wszystko Kusumoto i Junji Ito
Ulubione jedzenie: bita śmietana, wiśnie, śliwki
Skarb: miłe pudełko
Najwiekszy bład: na razie nie popełnił takiego
Najgorszy sen: lizać cyc Tatsurou
Spędza dni: z Tatsurou
Coś do innych członków zespołu:
Tatsurou: Bądź milszy!
Miya: Twoje oczy są przerażające.
Satochi: Jesteś dobry w bójkach, prawda?
Aktualne ambicje: chce być wybitny
Wiadomość dla fanów: Taa, to Yukke. Jesteście wszyscy dobrymi dziećmi.
Ulubiony kolor: niebieski
Ulubiona piosenka MUCC: Danzetsu

Jako dziecko chciał zostać pilotem, choć nigdy sam za bardzo w tonie wierzył. Jego przygoda z muzyka zaczęła się w momencie, kiedy usłyszałkolegę grającego na basie utwór Buck-Tick. Tak bardzo mu się to spodobało, żepożyczył od wujka gitarę i zaczął uczyć się grać na basie. Udało mu sięstworzyć swój własny styl. Jego bas nie jest niezauważanym tłem. Żyje własnymżyciem, dźwięczy delikatnie lub głębokim brzmieniem wywołuje gęsia skórkę. Jestwzorem dla wielu innych basistów.
Jego cecha charakterystyczna była fryzura koloru jasny blondprzypominająca garnek lub hełm, chociaż zetknęłam się również z określeniemgrzyba. Swego czasu jego włosy były koloru pomarańczowego, ponieważ Tatsurou złośliwiepodmienił mu farby. Ostatnio jego fryzura odrobinę ewoluowała. YUKKE zmieniłkolor włosów na jasny brąz, a grzywka, zwykle wyglądająca jak obcięta odlinijki, teraz opada na lewe oko czasami całkowicie je zasłaniając. Mimowszystko jego fryzura nadal przypomina garnek i biedny YUKKE już się chyba odtego nie uwolni.
Patrząc na niego nie mamy wątpliwości, że uwielbia psocić. Wchwilach, kiedy nic ciekawego się nie dzieje, YUKKE potrafi wymyślić jakiścałkowicie nienormalny żart czy dowcip i zaangażować w niego cała grupę. Jednaknajczęściej jest to Tatsurou. YUKKE go zaczepia, a potem sam obrywa. Ani jeden,ani drugi nigdy nie przepuści okazji, by sobie nawzajem dokuczyć. Wydaje się,ze właśnie to sprawia im największa przyjemność.
Kiedy Tatsurou nie ma w pobliżu, YUKKE zaczepia SATOchiego. Wyglądato tak samo, jak w przypadku Tatsurou: podchodzi do niego, zabiera cos, a potemucieka, ale potem i tak obrywa. Wygląda na to, że tylko Miya może czuć się wmiarę bezpieczny w obecności YUKKE. Może dlatego, że są przyjaciółmi oddzieciństwa i to właśnie on zaprosił YUKKE do zespołu?
Reszta grupy określa go jako najbardziej uprzejmego itroskliwego. Jest dosyć dziecinny i jest bardzo podatny na stres, jako że wciążnie jest dorosłym, tylko "kodona" (kodomo-dziecko + otona-dorosły).Jest dobrym kucharzem i kocha wszystko trzymać w idealnym porządku. Jego pokójjest zawsze bardzo wysprzątany. Nie ma zbyt wielu rzeczy, których nie lubi, alejedna z nich to koty.
YUKKE już zaplanował swoja przyszłość: ożeni się z blondwłosącudzoziemka i będą mieli córkę imieniem Carrie.


Miya

Rola w zespole: gitarzysta/ lider/ pisanie piosenek
Data urodzenia: 1979/07/26
Miejsce urodzenia: Ibaraki-ken
Grupa krwi: O
Wzrost: 167 cm
Waga: 54 kg
Ulubione marki: Hiromichi Nakano/ 291295=HOME/ Debbie Rock
Hobby: komputer
Rodzina: tata, mama, starsza siostra, starszy brat Typ dziewczyny: Yaguchi-san
Nie lubiany typ dziewczyny: moja siostra
Ulubiona manga: nie znosi
Ulubione jedzenie: ser
Skarb: moje zęby
Zmartwienie: nie powie
Największy błąd: pomylił dni i zakończył znajomość
Najgorszy sen: głęboki pocałunek z Yukke
Spędza dni: na spaniu
Coś do innych członków zespołu:
Tatsurou: E.Y. vocalist
Yukke: Pogarszasz się
Satochi: Ucz się
Aktualne ambicje: -
Wiadomość dla fanów: Giń!
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona piosenka MUCC: wszystkie

Miya już od najmłodszych lat miał kontakt z muzyka, ponieważ jego rodzice bylinauczycielami muzyki. Na początku uczył się grać na pianinie, ale to nie byłojego pasja. Bardzo chciał zostać perkusista, ale z kolei jego rodzicestwierdzili, że perkusja to za głośny instrument i posłali go na lekcje gry nagitarze. Poza tym, wtedy bardziej niż muzyka interesowały go pociągi. Chodziłczęsto na stację Ueno, by je obserwować.
Wszystko zmieniło się po śmierci jego ojca. Miya bardzo to przeżył i by daćupust swoim emocjom zwrócił się w stronę muzyki.
Na początku był członkiem grupy Kadena, dla której napisał kilka piosenek, iktóre pózniej przejął MUCC ("Tsubasa wo kudasai","Kyousoukyoku", "Kagami").
MUCC w całości jest pomysłem Miya'i. Jest on liderem grupy, jak i równieżautorem większości tekstów oraz muzyki. Miya, podobnie jak Tatsurou, bardzowiele emocji wkłada w to, co robi. Wystarczy popatrzeć, jak zachowuje siępodczas grania. Jak bardzo potrafi wczuć się w swoja rolę, w muzykę, która jużnawet nie tyle gra, co nią żyje. Oprócz tego teksty jego autorstwa nie sąwesołymi piosenkami o szczęśliwej miłości czy rzeczach błahych. Zazwyczaj dotycząone uczuć negatywnych takich, jak samotność, wewnętrzna pustka czy nawetrozpacz ("Zetsubou").
I w jego przypadku również mogłoby się wydawać, że jest bardzo poważnymczłowiekiem. Wręcz śmiertelnie poważnym, co jednak nie jest prawda. Nie jesttak "rozrywkowy" jak Tatsurou, ale również potrafi się powygłupiać.Reszta zespołu określa go jako przerażającego. W odróżnieniu od Tatsurou zawszerobi trochę hałasu, np. kiedy jest zaskoczony krzyczy "Geh?!".
Oprócz tego przyjaciele mówią, że rano wygląda bardzo atrakcyjnie. Miya zawszewstaje wcześnie rano i krzyczy "dzień dobry" z szerokim uśmiechem naustach.
Ma jednego zwierzaka, jakim jest piesek o dźwięcznym imieniu Gizmo. Info dla wszystkich fanek! Dosyć smutne pewnie. Otóż, Miya jest żonaty i ma syna. Więcej na ten temat nic nie wiem niestety, bo jak wiadomo, trudno coś wyciągnąć odnich na temat życia prywatnego.

Satochi

Rola w zespole: perkusista
Data urodzenia: 1979/08/12
Miejsce urodzenia: Mito/Ibaraki
Grupa krwi: A
Wzrost: 170 cm
Waga: 62 kg
Ulubione marki: Surf brands
Hobby: obrabianie pola ziemniaków
Rodzina: 5 osób
Typ dziewczyny: diabelska, miła z dużymi oczami
Nie lubiany typ dziewczyny: -
Ulubiona manga: Oyaji
Ulubione jedzenie: mięso
Skarb: przyjaciele
Najgorszy sen: opuszczenie MUCC
Zmartwienie: boi się, że nie ma pieniędzy
Największy błąd: urodził się
Spędza dni: grając na automatach
Coś do innych członków zespołu: Ganbare x4!
Aktualne ambicje: zawodowy perkusista
Wiadomość dla fanów: Ganbarimasuka?
Ulubiony kolor: beż
Ulubiona piosenka MUCC: wszystkie


Na początku nie myślał o zostaniu muzykiem, ale, podobnie jak w wypadku YUKKE, pewien kolega po prostu pokazał mu videoclip zespołu LunaSea, a SATOchiemu tak się to spodobało, że postanowił nauczyć grać się na jakimś instrumencie. Wybór padł na perkusję, ponieważ już w podstawówce miał kontakt z tym instrumentem i gra na nim, podobno szła mu całkiem nieźle.
Kiedy w szkole średniej dowiedział się, że kilku chłopaków poszukuje perkusisty do nowego zespołu, zgłosił się bez wahania. Tak zaczęła się jego przygoda z MUCC.
Była to tylko gra dla zabawy, ale tak polubił chłopaków i grę z nimi, że został na stałe. Jest najbardziej wysportowany z całej czwórki. Będąc w szkole należał do drużyny koszykówki.
Jest wielkim fanem sportu. Lubi wędkowanie, koszykówkę, surfing i wiele innych. Jest najbardziej dziewczęcy z całej czwórki, chociaż czasem trudno w to uwierzyć patrząc na niego. Bardzo ważna jest dla niego czystość. Prawie zawsze pachnie szamponem.
SATOchi może się wydawać naprawdę nieśmiałym i cichym chłopakiem. Tak wygląda przed kamerami, kiedy chowa się za plecami reszty grupy i tylko stroi śmieszne minki do kamery. Ale kiedy kamery znikają z zasięgu jego wzroku, nieźle potrafi zaszaleć. Bez zastanowienia daje wciągnąć się w najbardziej zwariowane pomysłyYUKKE. Poza tym jest wesoły i pogodny, a uśmiech prawie nigdy nie schodzi mu z twarzy.


http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/02232008/5/6/8/a/568a84869dec20_full.jpg

Offline

#2 2009-03-15 22:06:51

plastic
żona Tatsura
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 266
Serwis

Re: MUCC

NOOOO!!! moje skarby! xDD


NO MUCC - NO LIFE
Tatsurou! ;*

気違いじみた。

Offline

#3 2009-03-16 14:34:40

Vanillcia
Give me some fish
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 1010
Last.FM: despa_love

Re: MUCC

heh xD tak Tatsu *.* i te jego ekhm 'wygłupy' z Yukke xD

Offline

#4 2009-03-25 10:17:23

Shina
Użytkownik
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 2600
Last.FM: shina1989

Re: MUCC

Tatsurek jest mega wyjebisty
kocham MUCC
Jak Diru (chwilami to nawet i bardziej)

Offline

#5 2009-03-25 23:38:59

nopal
Black Sheep
Skąd: Over the rainbow
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 435
Serwis

Re: MUCC

To ze Miya ma zone i dziecko nie jest przeciez potwierdzone z tego co wiem;]

Aktualnie najukochanszy azjatycki zespol. Oryginalny i naprawde dobry wokal, wyrazisty bas, swietna gitarka i naprawde dobry perkusista. Do tego zarabiste teksty;]

Ostatnio edytowany przez nopal (2009-03-25 23:45:32)


"No matter how gifted, you alone cannot change the world. But that's the wonderful thing about this world." - L
http://i15.tinypic.com/80y4lg9.jpg
ps. - Jesli cos do mnie masz - powiedz mi to wprost.

Offline

#6 2009-03-26 17:11:29

plastic
żona Tatsura
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 266
Serwis

Re: MUCC

no, ładnie się spisałaś Nopal xD


NO MUCC - NO LIFE
Tatsurou! ;*

気違いじみた。

Offline

#7 2009-04-09 10:02:01

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Skąd: Dailandia
Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 2069
Last.FM: Haru_ska
Serwis

Re: MUCC

Oh oni są niesamowici. Ten wokal jest nie do podrobienia, i ta gitarka... kiedyś uważałam że jedna gitara w zespole to mało... czy raczej słabsze brzmienie. Teraz wiem że np. D'Ray czy MUCC nie mogło by grać w piątkach ;D  po pierwsze nieparzyście ;P po drugie.. to nie byłyby już te zespoły. Więc z całym szacunkiem *kłania się Miyi i Karpikowi*

A KYUUTAI? ;D
ja całkowicie się w tym albumie zakochałam....

Offline

#8 2009-04-09 12:23:23

Shiruya
hentai desu.
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 2288
Last.FM: Tashmine

Re: MUCC

Kocham! O.O Ame no orchestra, Libra.. Yume no Machi! xD dużo tego by wymieniać..
Po prostu.. są zjawiskowi, co tu dużo mówić..

Nie ściągnęłam se jeszcze KYUUTAI _^_

Offline

#9 2009-04-09 12:32:03

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Skąd: Dailandia
Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 2069
Last.FM: Haru_ska
Serwis

Re: MUCC

http://www.mediafire.com/?tq40uzc5cxl

masz moje ześwirowane uke img/smilies/big_smile

a miałaś już dawno przesłuchać -.-"

Offline

#10 2009-04-09 16:26:52

Shina
Użytkownik
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 2600
Last.FM: shina1989

Re: MUCC

album - świetny
tak jak wcześniej pisałam kocham ich nieziemsko a ten album tylko podsycił moją obsesje na ich punkcie
MUCCowy świr mnie ogarnia chwilami xD

Offline

#11 2009-07-14 10:04:09

trepuśka
~ zakochane seme. ~
Skąd: Wrocław.
Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 102
Last.FM: trepusiek-KYO

Re: MUCC

też już ich nie słucham, no chyba że z yt w chwili zadumy i chęci powstominania sobie iście j-rockowych czasów ^^ zawsze bardzo lubiłam miyę - taki mi się... idealny wydawał O.o
a co do muzyki... fuzz wymiata :3

Offline

#12 2009-07-18 09:34:55

Shina
Użytkownik
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 2600
Last.FM: shina1989

Re: MUCC

ta harmonijaka jest wyjebista xD

Offline

#13 2009-08-08 11:49:01

hiro
niewinne uke
Skąd: łóżko Shiny
Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 29

Re: MUCC

lubie ich
nawet bardzo bo mają zajebistą linię basową w utworach i wokalista ma interesujący głos
Chain Ring najbardziej przypada mi do gustu i Zetsubou

Offline

#14 2009-11-16 21:33:18

aiko20
Rzabciosława
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 53

Re: MUCC

Jakoś tak ostatnio mam na nich fazkę, hehe. Zdecydowanie jest to zespół, który się wyróżnia na tle innych, a do tego robi to naprawdę pozytywnie. Potrafią łączyć oryginalne, ciekawe aranżacje z dobrym wokalem i fajną muzyką, strasznie mi się to podoba. Gdyby takich interesujących zespołów było więcej... img/smilies/smile

Offline

#15 2009-11-19 20:55:51

Mari
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 29
Last.FM: mairi92

Re: MUCC

Baaaardzo dobry zespół, wspaniale wypadający na żywo! Miałam przyjemność być na ich koncercie w Berlinie w tym roku i jestem całkowicie oczarowana. Poza tym za to, co zrobili po koncercie też mają ogromnego plusa u mnie.

Offline

#16 2010-04-06 13:35:55

Tekashi
aoistyczna.
Skąd: łóżko Aoi'a.
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 1036
Last.FM: final-call
Serwis

Offline

#17 2010-04-06 21:09:56

Shina
Użytkownik
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 2600
Last.FM: shina1989

Re: MUCC

no wreszcie coś od Mukku xDD
ale album by mnie bardziej zadowolił xD

Offline

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo