Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#226 2009-12-05 18:28:47

Kaiten
Hagane no Hito
Last.FM: Kaiten0

Re: Homoseksualizm

Najgorsze jest tylko to, że na przykład homoseksualiści nie starają się żyć normalnie...
Oni za wszelką cenę chcą się pokazać na ulicy i za wszelką cenę robią z siebie straszne ofiary złego społeczeństwa, które jest nietolerancyjne i drwi z czegoś odmiennego.

Zauważcie, że oni sami prowokują do tego ludzi. Parady, jakieś występy itd.
Gdyby żyli sobie jak normalni ludzie, a nie "chwalili się", że wolą tę samą płeć, założę się, że byłoby przynajmniej trochę inaczej.

Osobiście uważam, że coś takiego jest bardzo, bardzo dziwne, a nawet tolerancja ma granice. Tak jak napisałem powyżej najbardziej drażni mnie nie to, że takie osoby istnieją, bo to mi nie przeszkadza. Niech sobie żyją. Chodzi mi tylko o to, żeby nie robili z siebie poszkodowanych, i żeby nie pokazywali "tego" na siłę.

Ostatnio edytowany przez Kaiten (2009-12-05 18:29:00)

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#227 2009-12-07 10:26:43

Sandey
Użytkownik
Last.FM: Sandey

Kaiten, coś w tym jest ..., Jednak gdybyśmy żyli w normalnym kraju ci ludzie nie musieliby uciekać się do takich środków ^^". Nie mam nic przeciwko homo. I ... zgadzam się z Mart odnośnie adopcji ... dziecko przede wszystkim powinno byc kochane ... a dzieci w szkole i tak najprawdopodobniej znajdą powód dla którego będę mogły się pastwić i nie ominie to dziecka z małżeństwa kobiety i mężczyzny (niestety dzieci są straszne).

Odnośnie pytania o "zarywanie" geja/lesbijki ... nie wykluczam ... jeżeli sprawiłaby, ze oszalałbym na jej punkcie, to dlaczego nie? ;D (moi kumple juz zacieraja łapki ehhh)

Ostatnio edytowany przez Sandey (2009-12-07 10:28:02)

#228 2009-12-07 11:02:15

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Holandia się kłania.

http://i213.photobucket.com/albums/cc99/Soanseth/avatars/Hizumi_signature_3_by_KillerHouse.png
http://games.onego.ru/lastfm/black/Soanseth.png
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#229 2009-12-07 11:08:00

Sandey
Użytkownik

Kiedyś ja odwiedzę w celach turystycznych Xp

#230 2009-12-07 14:21:06

Kaiten
Hagane no Hito

Ojej ja nie wyobrażam sobie być dzieckiem dwóch "tatusiów" albo "mamuś"...
Nienormalne... Jeszcze pewnie są, a jak nie ma to pewnie będą taki przypadki, że dziecko z takiej rodziny odbywało stosunki z jednym z rodziców... O.o

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#231 2009-12-07 16:28:02

Sandey
Użytkownik

No nie wiem ... troche to naciągane ... Woody Allen na przykład zawarł małżeństwo ze swoją córką, fakt, że adoptowaną, ale to nie zmienia tego, ze ojciec nie powinien patrzeć na córkę jak na kobietę ;<  i to jest chore! Natomiast jakoś watpię, czy para homoseksualna, która pomimo trudności jakie musiałaby przejść, byłaby zdolna do czegoś takiego. Przecież na nich oko miałoby MNÓSTWO sasiadów.

#232 2009-12-07 16:35:16

Kaiten
Hagane no Hito

Tylko dopuściłem taką możliwość i mam nadzieję, że nie będzie to miało żadnego poparcia w praktyce O.o.

Ale ogólnie raczej był bym przeciwny założeniu takiej rodziny.

一撃必殺

#233 2009-12-08 12:00:58

Sandey
Użytkownik

Rozumiem ... w końcu to sa sprawy indywidualne dla każdego ... bo z drugiej strony tak się zastanawiam teraz czy ja chcialbym mieć dwie mamy, czy dwóch ojców jakbym była mała ... jakoś z obecnego punktu widzenia ... zarówno mama przekazuje tą "kobiecą czastkę", której męzczyzna nie mógłby dać i to samo w druga stronę.

Kurdę ... właśnie wyobraziłam sobie, że mój ojciec mógłby byc uke ... niewybaczalne!!!!!

Ostatnio edytowany przez Sandey (2009-12-08 12:05:44)

#234 2009-12-09 19:36:17

Chemicaly
i'm master of toys.
Last.FM: Agnessi_91
Serwis

Kaiten napisał(a):

Najgorsze jest tylko to, że na przykład homoseksualiści nie starają się żyć normalnie...
Oni za wszelką cenę chcą się pokazać na ulicy i za wszelką cenę robią z siebie straszne ofiary złego społeczeństwa, które jest nietolerancyjne i drwi z czegoś odmiennego.

Na szczęście nie wszyscy. Jakiś czas temu na demotywatorach (ja to mam źródła inspiracji ^^) było dobre porównanie: Elton John i dwóch homosiów z jakiejś parady równości, a do tego podpis: "Gej | Pedał - Jest różnica", czy coś w tym guście. Zgodziłam się z nim w zupełności, jeśli oni naprawdę chcą żyć normalnie, niech nie robią z siebie ofiar i nie afiszują się ze swoją orientacją na każdym kroku. Przecież przeciętny normalny człowiek też nie biega i nie krzyczy: "Jestem hetero!".

Osobiście jestem do homoseksualistów nastawiona bardzo pozytywnie, nie wiem dlaczego, ale po prostu wzbudzają we mnie ciepłe uczucia. Inna historia, że mój najlepszy przyjaciel jest gejem... Mogę tylko potwierdzić tezę, że gej jest najlepszym przyjacielem kobiety ;>

http://i45.tinypic.com/vqlf6e.png

Wiesz kochanie, to po prostu grubsza sprawa jest, uważaj na słowa,
to nie takie proste, to nie jest żadne hop-siup,
żadne ja cię kocham, a ty śpisz, tutaj chodzi o coś zupełnie innego...

Stopka forum