Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#26 2009-11-29 01:47:36

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Re: Dwulicowość

Irene napisał(a):

Nic nie wywlekam tylko stwierdzam że mówienie o radzeniu sobie samemu kiedy od razu leciałeś do Niego się wyklucza.

Fakt, poleciałem. Ale nie czuję z tego powodu dumy.. raczej na odwrót. Wolałbym sam się z tym uporać, ale jednak doświadczenie tamtych dwóch osób, bądź co bądź, pomogło.

Kaiten napisał(a):

Ogólnie chodzi o to, że nie powinno się tego aż tak rozpamiętywać i przeżywać, jeśli jest to możliwe...

Cały czas próbuje im to przekazać x_X

Kyofu napisał(a):

nie mam pojęcia Soan, jak możesz tak myśleć. To wychodzi trochę tak, jakby (piszę przykładowo) Irene była dla Ciebie mało ważna.
Bo mimo wszystko ją kochasz, ale z drugiej strony jak się rozstaniecie to natychmiast o tym zapomnisz.

Bo jaki sens ma rozpamiętywanie tego i użalanie się nad sobą z tego powodu? żaden.
Dzięki temu nie poczuję się lepiej, a raczej gorzej.
Jeśli ktoś by mnie zostawił, czy to przyjaciel czy dziewczyna, to nie widzę problemu. Tak jak oni znaleźli sobie inną osobę, tak ja również to zrobię.
Na świecie jest tylu wartościowych i sympatycznych ludzi, że z kimś na pewno uda mi się nawiązać taką znajomość, jak z poprzednimi.

Shina napisał(a):

Boże czy wy w każdym temacie musicie robić tak beznadziejna atmosferę ???

Taki urok dyskusji.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#27 2009-12-05 18:02:53

Kaiten
Hagane no Hito
Last.FM: Kaiten0

Wkurza mnie jeszcze u ludzi dwulicowość takiego typu, że w naszym towarzystwie potrafią być normalni tak jak i poza nim, jednak gdy skończymy rozmowę i ta osoba pójdzie sobie do domu, zaczyna myśleć " jezu, co za debil z niego" albo " po co ja z nim w ogóle gadam??".

Mam tu na myśli, że nie potrafi powiedzieć co sądzi o naszym zdaniu w trakcie rozmowy, tylko czeka z tym, aż będzie sama lub z kimś z kim może pogadać i wtedy się zaczyna...

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#28 2009-12-07 03:43:11

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Kaiten napisał(a):

Mam tu na myśli, że nie potrafi powiedzieć co sądzi o naszym zdaniu w trakcie rozmowy, tylko czeka z tym, aż będzie sama lub z kimś z kim może pogadać i wtedy się zaczyna...

U mnie to jest na porządku dziennym. Wcale nie przeszkadza i wszyscy dobrze o tym wiedzą.
A jeśi o samą sytuację chodzi, to po prostu nikt nie chce nikomu robić jakiś nieprzyjemności.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#29 2009-12-07 09:31:46

Sandey
Użytkownik
Last.FM: Sandey

Soanseth napisał(a):

Kyofu napisał(a):

nie mam pojęcia Soan, jak możesz tak myśleć. To wychodzi trochę tak, jakby (piszę przykładowo) Irene była dla Ciebie mało ważna.
Bo mimo wszystko ją kochasz, ale z drugiej strony jak się rozstaniecie to natychmiast o tym zapomnisz.

Bo jaki sens ma rozpamiętywanie tego i użalanie się nad sobą z tego powodu? żaden.
Dzięki temu nie poczuję się lepiej, a raczej gorzej.
Jeśli ktoś by mnie zostawił, czy to przyjaciel czy dziewczyna, to nie widzę problemu. Tak jak oni znaleźli sobie inną osobę, tak ja również to zrobię.
Na świecie jest tylu wartościowych i sympatycznych ludzi, że z kimś na pewno uda mi się nawiązać taką znajomość, jak z poprzednimi.

Z tym się akurat zgodzę ... życie jest tylko jedno! Poza tym jak czułaby się jego hipotetycznie aktualna dziewczyna, gdyby ciągle rozpamiętywał Irene?

Ja z dwulicowoscią spotkałam się w pierwszej klasie podstawówce i udawało mi się przetrwać, bo miałam wspaniałych i szczerych kolegów, w gimnazjum znowu kumplowałam się z dziewczynami i ... znowu obgadywana byłam, dlatego liceum znowu faceci i było pieknie ... jednak ostatnio poznałam chlopaka, który non stop obgaduje, a jakby tego było mało kreuje zupełnie nowa rzeczywistość ... eh.

Stopka forum