Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#26 2009-04-13 22:00:23

Irene
Beast of Blood
Last.FM: irenevampir

Re: Co was wkurza, smuci, cieszy itp.

Jest buu...Zostałam na noc u wujka choć mieliśmy wczoraj wrócić do domu. Przemarzłam bo miałam w pokoju w nocy ok 12 stopni, jak nie mniej. Kiedy wracałam słońce świeciło mi w oczy i bolała mnie głowa. Nie poszłam na żużel bo koleżanka nie miała kasy a tata był zmęczony i nie obejrzałam Moto gp. Jedyne pocieszenie to czas spędzony z Soanem, chociaż...mogło by być trochę fajniej...

http://i50.tinypic.com/1z1fqs6.png
"I must get it
Even if ruin myself
For this stage which I dreamed"

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#27 2009-04-14 08:01:38

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

A mnie niepokoi fakt, że jeszcze nie dostałam odpowiedzi, czy jadę na Diru, a wczoraj obiecali powiedzieć..
Smuci mnie beznadziejna pogoda i  pogrzeb wujka, na który nie chce mi się wprawdzie iść. No ale będę musiała. Bo muszę grać grzeczną i posłuszną dziewczynkę żeby mnie puścili na koncert.
Śpię 'na starych śmieciach', czyli z bratem w pokoju, z mojego zostałam wywalona bo siostra wróciła. No i muszę ścielić codziennie łóżko, mieć poukładane w szafie i porządek na stoliku, pod łóżkiem. Nienawidzę porządku.
Nie wiem, w co się ubrać na wesele siostry i nie mam z kim iść.
Egzamin na bierzmowanie się zbliża, a mi się uczyć nie chce.
4 prace zaległe na plastykę do zrobienia..
Prócz tego tracę wszelką nadzieję. Na wszystko..

#28 2009-04-14 09:58:40

Shiruya
hentai desu.

Jestem zajebiście nieszczęśliwa. Nie wiem nawet jak to ubrać w słowa.
Nie jadę na Diru - to chyba wszystko wyjaśnia.
Japierdolekurwajegomać!!!
Gomen, powstrzymać się nie mogę.. Ma ktoś może chusteczkę?

#29 2009-04-14 12:48:30

Irene
Beast of Blood

*daje chusteczkę*

Kurde no robią ze mnie kobietę!! Dziś albo jutro idę do kosmetyczki, w sobotę do fryzjera (ratuunkuuu ja nie chcę!!!!!) i jeszcze znów się będę musiała męczyć w butach na obcasie tylko dlatego że jest jakiś tam ślub...
Gdyby nie to że Soan idzie ze mną to bym chyba nie przeżyła...

"I must get it
Even if ruin myself

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#30 2009-04-14 14:15:09

Shiruya
hentai desu.

Też nie lubię wesel. Za 2 tygodnie mam. Ja na szczęście szpilki mam z głowy, bo jestem za wysoka. Ale bez kiecki chyba się nie obejdzie.. -.-' Jak mi się humor nie poprawi, to zwieję z wesela na jakiś długi spacer. O ile przed weselem mi psychika nie siądzie i nie zamkną mnie w kaftan bezpieczeństwa, a wszystko ku temu zmierza..

Dzięki.. *bierze chusteczkę i wyciera nią oczy* beczałam i teraz mnie głowa boli..
Do tego ten pogrzeb.. przynajmniej sobie mogłam pobeczeć bez głupich pytań 'dlaczego', albo odzywek 'ale ty jesteś głupia', 'nie rób z tego takiego cyrku'.

#31 2009-04-16 10:07:45

Irene
Beast of Blood

znów się nasłuchałam od rodziców że moje włosy wyglądają okropnie że powinnam z tym coś zrobić ,że gdybym miała poważnego, normalnego faceta któremu zależy by jego dziewczyna wyglądała   to też by mi mówił że powinnam coś z tym zrobić (po tym tekście wyszłam z pokoju). Jeszcze powiedzieli że tak się czeszą dziewczyny w podstawówce i że skoro tego nie rozumiem to jestem cofnięta. I ogólnie że "jestem ładną dziewczyną a robię z siebie jakąś marysię ganiającą na wsi za gąskami". I jak tu ma człowieka szlag nie trafić??...

"I must get it
Even if ruin myself

#32 2009-04-16 15:57:45

Shiruya
hentai desu.

odnośnie wyglądu to i ja się nieraz nasłuchałam, więc nie jesteś sama ;*
Kiedyś mnie pielęgniarka szkolna do gabinetu wzięła, bo sobie umyśliła, że ćpunem jestem -.-' i to przez wygląd. Rozumiem Cię, bo też takie akcje mam >.> już się przyzwyczaiłam i zamykam uszy kiedy ojciec zaczyna swoje wywody. Olewam ich łukiem prostym, jak to mój kolega mówi. Jestem sobą i wyglądam, tak jak mi się podoba i chyba to jest najważniejsze, nie?

Humor mi się poprawił. Dzięki ludziom z klasy. No i dzięki odrobinie nadziei, która jeszcze jest..

#33 2009-04-19 12:34:17

Irene
Beast of Blood

Hmm na weselu było... tak sobie bo nie lubię tego typu imprez (żadnych nie lubię) no i najlepiej bym przesiedziała cały wieczór przy stole. No ale Soan tak marudził że wyszłam parę razy poudawać że tańczę. Cieszyłam się że jest blisko i mogę Go przytulić. Miałam wręcz wrażenie że przytulam Go za mało. A dziś rano usłyszałam od mamy żę przegiełam i tak siędo Niego klejąc zachowywałam się jak dziwka. Super. Ale nie żałuję. Gdybym mogła cofnąć czas wcale nie zachowała bym się inaczej. No może wcześniej bym z Nim zatańczyła i całowała go mając gdzieś że ktoś patrzy...

"I must get it
Even if ruin myself

#34 2009-04-19 22:51:32

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Twoi starzy wymiatają.. rękoma gnój z obory.
Tak ich nienawidzę, że aż mnie trzęsie...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#35 2009-04-21 22:57:32

Shiruya
hentai desu.

... masakra.. dobrze, że ja tylko ojca mam nienormalnego.

A ja muszę jutro na zakupy.. _^_ kiecke na wesele kupować.
Ja nie chcę. Nie chcę. Nie chcę zakupów i wesela. Chcę na DNP z dziewczynami, chcę do Haruśki .__.
Zostanę starą panną.

#36 2009-04-22 21:31:47

Shiruya
hentai desu.

Pokłóciłam się z caałą rodziną. Szczerze? Nie jest mi z tym źle. W dupie to mam. To, co dziś usłyszałam, po prostu przebiło wszystko. Po tych słowach.. Nienawidzę ich. Nienawidzę.. Kurwa, nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem. Nie sądziłam, że takie mają o mnie zdanie..

#37 2009-04-23 07:49:53

Irene
Beast of Blood

Ja mojej rodziny nienawidziłam w gimnazjum, teraz są mi kompletnie obojętni. Czekam tylko aż sięwyprowadzę i zerwęz nimi jakikolwiek kontakt.

Wczoraj znów pokłóciłam się z matką. O statystykę, o to że dzieci jej znajomych są inne a ja się od urodzenia wyróżniam, o to że nie mówię jej tego co chce wiedzieć o Soanie (jakbym powiedziała to nie pozwoliła by mi z nim być), o moje i Jego  zachowanie, o to że jej zdaniem to nie jest partner dla mnie (za samo słowo użyte do określenia Jego zachowanie miałam ochotę Jej przyłożyć),  ogólnie o to że żyję.  Zaczęłam płakać dopiero w łazience by nie dać jej tej satysfakcji. Co z tego że zarzuciła mi że jestem bez uczuć i nie interesują mnie moi bliscy??  Kurwa a Jąinteresuje to co nie powinno, trzyma mnie na smyczy i ma w dupie moje uczucia i moje zdanie jeśli różni się od jej.  Kiedyś się chyba nie powstrzymam i zrobię jej krzywdę...

A tak w ogóle to mam wreszcie przypinki  i się z nich bardzo cieszę...

"I must get it
Even if ruin myself

#38 2009-04-23 08:18:24

Shiruya
hentai desu.

Też to mam. Też jestem bez uczuć, nie zauważam tego, że oni są w domu. Bo 'wolisz te swoje koleżanki, przez które pierdolca do głowy dostałaś'. Przez to po prostu miałam ochotę wyjść trzaskając drzwiami i nie wrócić. Btw. oni też wiele rzeczy nie zauważają..

#39 2009-04-23 10:05:27

Irene
Beast of Blood

Chyba mamy podobną sytuację... Ehh...

"I must get it
Even if ruin myself

#40 2009-04-23 10:21:55

Shiruya
hentai desu.

No widzisz, sama nie jesteś.
Szkoda, że jeszcze muszę wytrzymywać z nimi aż 4 lata.

A jakie masz przypinki..? ^^

#41 2009-05-01 09:25:52

Mii
Warumono

Wkurza mnie ta @%^#$^&!^@&#^ angielska.
Smuci mnie, że jeszcze będę musiała na nią patrzeć.
I wkurza mnie moja rodzina, jak myślę, że dizisaj mam wrócić do domu to już mi niedobrze, a muszę.
Starsza też mnie dobija.
Przestała się czepiać Marcela o wygląd to teraz na niego zwalają wszystko, co tak naprawdę jest moją winą.
Moją i tylko moją, nienawidzę jak przypisuję odpowiedzialność wszystkim innym kiedy to ja zrobiłam błąd.
dobra, już nie truję.

http://i268.photobucket.com/albums/jj34/MACROPHAIL/dirusig1.jpg

白いから白くいたいと言う

壊れていく世界...

#42 2009-05-01 10:27:46

Shiruya
hentai desu.

Od tego jest ten temat, żeby truć.
Wszystkich wkurza rodzina.. -.-'

Denerwuje mnie to, że muszę się uczyć na egzamin do bierzmowania >.<
Cieszy mnie to, że wreszcie mam swój, wyłącznie mój, własny pokój. Choć trochę prywatności. Jestem wredna, ale cieszę się, że się siostra wyprowadziła. W sumie to i tak w domu gościem była, więc co to za różnica. Mogę słuchać J-rocka 24h i nikt się o to nie pluje.
I jestem szczęśliwa, bo za niedługo spotkanie z Haruśką ^^ Bardzo motywujące img/smilies/big_smile

#43 2009-05-01 11:00:25

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

NYAHAAA tak spotkanie ze mną jest motywujące do samobójstwa img/smilies/big_smile

a ja jestem szczęśliwa, bo mam Toshiyowe spodnie, i podziwiam tyłek-nietyłek Daia i jest piekny wyszczerz i słucham sobie dira i w ogóle kocham długie weekendy ;D

i wszystkich którzy kochają Daia, kurde musze chyba napisac do Mari bo nie mam z kim Daiem sie podniecać XD

#44 2009-05-01 12:13:11

Mart
faggot.
Last.FM: valen34
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Przez helixa zrobił mi się stan zapalny w uchu i teraz muszę zezwolić dziurce na zarośnięcie ;__;

Cóż, mnie chyba jako jedynej rodzina nie wkurza xd nie rozmawiam z nimi i tyle xd.

We've got to hold on to what we've got
'Cause it doesn't make a difference
If we make it or not
We've got each other and that's a lot
For love - we'll give it a shot

#45 2009-05-01 12:33:26

Shiruya
hentai desu.

Do samobójstwa..? xD Wiesz, że nie mogę umrzeć przed zrealizowaniem naszych planów xp

Z tych spodni to ja też szczęśliwa jestem xD I-i jeszcze, że zamknęli mnie w pokoju i kazali się uczyć na jutrzejszy egzamin, a ja i tak ich w ch**a robię i sie nie uczę xD
Długie weekendy są gut ^^

#46 2009-05-01 18:33:30

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

A mnie wkurza Irene..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#47 2009-05-02 14:34:20

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

a ile mnie osób wkurza _^_ 
nie zliczę img/smilies/big_smile

#48 2009-05-02 20:50:06

Vanillcia
Give me some fish
Last.FM: despa_love

ja na przykład img/smilies/big_smileD

mnie wkurza Twoja klawiatura, na której nie mogę pisać xP
i to, że molestujesz właśnie moje włosy GRUBĄ warstwą lakieru do włosów... -.-
zaraz Ci oddam...

#49 2009-05-02 23:29:04

Shiruya
hentai desu.

Ten pokój w samotności zdecydowanie źle na mnie wpływa.. >.> I to 0,5 w szafce.. i Dir xD
Dobra, idę myć zęby i spać, bo się robię niebezpieczna dla otoczenia ^^

#50 2009-05-03 14:41:20

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

Van! ale ja Ciebie wcale nie molestowałam! ale przecież musiałam wypróbować na zwierzętach mój super mocny lakier do włosów img/smilies/big_smile
Moja klawiatura jest boska img/smilies/big_smile
czego nie można powiedzieć o mojej fryzurze która mi wczoraj zrobiłaś -.-"

wkurza mnie fakt ze juz weekend sie konczy, a ja mam sprawdzian z matmy we wtorek a jutro z wosu i mimo że matury to musimy siedziec w szkole, aha i wkurza mnie jeszcze to że Vanillcia ma wolne a ja nie -.-

Stopka forum