Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#26 2009-03-17 16:54:21

Irene
Beast of Blood
Last.FM: irenevampir

Re: Wszelkie dziwactwa

Tak Soan, a ja Cię ciągle budzę a ty potrafisz dalej iść spać...

http://i50.tinypic.com/1z1fqs6.png
"I must get it
Even if ruin myself
For this stage which I dreamed"

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#27 2009-03-17 18:08:07

Honou
Użytkownik
Serwis

Hmmm, ja spałam aż do 16, ale widzę, że niektórzy to naprawdę nieźle sobie radzą O.o' ja przeważnie wstaje o 10.00 ^^ a kiedyś wstawałam o 6.00 z własnej woli. O-o

Honou: Boże jaka ty jesteś głupiaa! Jesteś tak głupia, że jak myślę o tym , że jesteś głupia... to mnie swędzi mózg!
Michiko: Ciebie nie ma co swędzieć.

*

www.animeexmangaa.fora.pl - Wbijać! ><

#28 2009-03-17 18:46:02

plastic
żona Tatsura
Serwis

ja dzisiaj wstałam o 5:00, zjadłam śniadanie, wyprostowałam włosy, umyłam ząbki, potem się rozmyśliłam, powiedziałam mamie, że nie pójdę do szkoły i poszłam spać ^^

NO MUCC - NO LIFE
Tatsurou! ;*

気違いじみた。

#29 2009-04-09 11:05:25

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

hahahahaha plastic jestes świetna xD

moje skrzywienia:
-nadużywam słowa "nieważne" ciągle je mówie, tj. opowiadam coś i potem nagle "nieważne" i to nie dlatego że zapomnialam, tylko uważam tą historyjkę lub coś za mało istotne i nie warte opowiadania i niektóre osoby <spojrzenie na Vanillcie> mi to wypominają.
-jestem strasznie nerwowa, tj. wybucham o głupoty. Wczoraj jak szłyśmy z Vanillcia to oblały nas jakieś chłopaczki wodą ;/ jednego podrapałam, i to mocno o.O i to było instynktowne! teraz uważam że ta cała woda nic mi nie zrobila i nie musialam go drapać ale nie mam wyrzutów sumienia, po prostu czasami jestem nadpobudliwa.
-ciągle smaruję ręce nawilżającą Neutrogena, codziennie zmienam tapete na telefonie i kompie, gadam do moich jrockowych zdjęć na ścianie, szczególnie do Die bo on mnie rozumie, znosze różne graty do pokoju ktore w ogole nie sa mi potrzebne, zaznaczam ikonki na pulpicie, potrafie cały rok przechodzic w trampkach, ciągle poprawiam włosy i pytam sie ludzi czy sie nie rozmazałam (nawet kiedy sie nie maluje), mam obsesje na punkcie moich rzemyków na prawym nadgarstku, nosze je juz z 3 lata i ciagle dokladam nowe i nowe i nowe, każdy ma dla mnie wartość sentymentalną, ciągle kupuje kosmetyki których w ogole potem nie używam, opowiadam coś a potem sama nie wiem o co mi chodziło, kolekcjonuje gumy do żucia pod ławka w szkole, myślę o sobie w meskim rodzaju np "źle to zrobiłem", no i moim największym marzeniem jest być wampirem gejem XD

rozpisałam sie o.O a to jeszcze nie wszystko ...
ja jestem jakaś dziwna ...?

#30 2009-04-09 16:06:05

Vanillcia
Give me some fish
Last.FM: despa_love

nienawidzę jak mówisz czy piszesz 'nieważne' =.=
nie, nie jesteś dziwna, są gorsze przypadki ^^

-co godzinę (albo częściej) zaglądam na blog ZERO aby zobaczyć czy może jakiejś ciekawej notki nie napisał
- 4 razy w tygodniu wstaję o 4:30 bo mam na 7:10 i się ledwo wyrabiam, a gdy wstawałam o 4:45 zostawało mi czasu O.O
- nie jem krów, bo uważam, że to okrutne i prędzej zjadłabym człowieka
- jak wpadnę w 'trans' potrafię trząść nogą nawet tego nie czuć
- koncert trwający 2 godziny oglądam 4 i nigdy nie wiem dlaczego tak długo
- nie wyobrażam sobie życia bez sera, ser zawsze i wszędzie @.@
- odrysowuję sobie na nadgarstkach żyły długopisem (taki nawyk)
- nie potrafię normalnie funkcjonować bez telefonu

Na tą chwilę tyle mi do głowy przyszło xD"
ale jest tego więcej...

#31 2009-04-09 16:37:22

zestumei
Wiewiórek

to teraz ja xD
zazwyczaj jak jem jajecznice to bez chleba za to z duzą ilością sera i cebuli,
moge jesc pomidorową zupkę amino 24/24 innej nie tknę.
zacieszam sie jak na zegarze zobacze taką samą liczbę godzin i minut
rozpaczliwie usiłuję codziennie zobaczyc 22.22 bo uwielbiam tą porę
mam słuch niemal idealny co czasem denerwuje bo jednoczesnie słysze ale nie słucham
jak mam na coś ochotę bedę jeczec tak długo az dostanę
podczas moich napływów weny twórczej potrafie nie spac nie pic nie jesc
zazwyczaj nie czyszcze moich okularów
robie zdjęcia wszedzie i wszystkim
po przeczytaniu pewnego wywiadu z Diru moje zdania niemal ciagle zaczynają się od słowa "w sumie" i wszyscy wokól mnie zaczynają tak mówić
marzną mi ręce i nie umiem ich niczym rozgrzac
herbate piję zazwyczaj hektolitrami
co noc wstaję idealnie o 4.20 zeby sie napic
nie potrafię się zmobilizowac do codziennego makijazu
bawię się kolczykiem
nie umiem obyc sie bez komórki
zawsze musze miec w torbie paczke chusteczek książkę aparat i coś do rysowania
nie umiem funkcjonowac w ciszy
prawie nie oglądam telewizji
często się nudze xD

hmm.. i to chyba koniec mojego wywodu ^^

#32 2009-04-09 18:28:47

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Pozwolicie że Wam ukradnę kilka skrzywień? ^^ bo znalazłem kilka swoich xD

- ciągle poprawiam włosy
- jak wpadnę w 'trans' potrafię trząść nogą nawet tego nie czuć
- nie wyobrażam sobie życia bez sera, ser zawsze i wszędzie @.@ [ostatnio tez tak mam]
- mogę jeść pomidorową zupkę amino 24/24 innej nie tknę.
- zazwyczaj jak jem jajecznice to bez chleba za to z dużą ilością sera i cebuli, [myślałem ze tylko ja tak mam]
- nie umiem funkcjonować w ciszy [true! cisza to zuo!]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#33 2009-04-09 18:43:46

Irene
Beast of Blood

Soanseth napisał(a):

- nie umiem funkcjonować w ciszy [true! cisza to zuo!]

Kocham ciszę. Muzyki słucham tylko gdy jest głośno i gdy idę ulicą. Czasem jak dzień jest zbyt głośny to potrafię całą noc przesiedzieć na parapecie bo wtedy jest cicho.

A poza tym:
- Uwielbiam siedzieć w ciemności ( od podstawówki nie odsłaniam okien, przy najmniejszym słońcu noszę ciemne okulary, unikam słońca a jak już muszę na nie wyjść to nie widać mnie spod warstwy kremu z filtrem 30, nie zapalam światła)
- Jestem uzależniona od ryżu i jak dłużej go nie jem to mi odbija
- Uwielbiam czytać książki i jeśli rano zacznę czytać i nikt mi nie przerwie to nawet głodu nie czuję cały dzień.
- Uwielbiam mangę i anime ( i ficki Shadow) i prawie każda sytuacja mi się może z którąś z obsesji skojarzyć i trzeba wysłuchiwać jak się na ten temat rozwijam ("A pamiętasz w tym anime to też było...)
- Mam obsesję na punkcie wampirów i kiedyś nawet myślałam że sama jestem takim słodkim wampirkiem. Poza tym uwielbiam smak krwi.
- Uwielbiam szukać (w wyobraźni) męskich partnerów mojemu facetowi (nie wiem skarbie czemu Ci się to nie podoba)
- Jak mnie puścić gdzieśdo lasu albo do jakiś ruin to zaczynam udawać Larę Croft (nie pytajcie)
- Za ładną dziewczyną oglądam się na ulicy jak typowy facet
- Uwielbiam szczury i koty i jak jakiegoś widzę to nie potrafię nie pogłaskać
-KOcham mleko truskawkowe
-Włażę na każde drzewo na które mogę
-Jak kroję jakieś mięsko to mam uśmiech jak chirurg-kanibal xD

i pewnie coś by się jeszcze znalazło...

Ostatnio edytowany przez Irene (2009-04-09 18:44:55)

"I must get it
Even if ruin myself

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#34 2009-04-09 19:14:01

Vanillcia
Give me some fish
Last.FM: despa_love

Też nie lubię słońca, w lecie zasłaniam okna i siedzę w ciemności.
A matka wchodzi i rozsuwa zasłony T.T ale i tak je znowu zasunę....
Nienawidzę gorąca i upałów, unikam wtedy wychodzenia z domu.
Słońca też unikam, a opalać się nie znoszę. Potrafię w 30stopniowy dzień iść z długim rękawem byleby się nie opalić.

#35 2009-04-09 19:17:46

zestumei
Wiewiórek

Soan? ty tez duzo cebuli? *o* jej ^^
o pozatym od Irene moge uszczknąć uwielbenie do ryżu (z serem ^o^), zapał do książek, oglądanie się za ładnymi dziewczynami (w szkole wypatrzyłam już parę i z kolezanką ciągle walimy teksty typu " a ta XXX to dzis taka hot sexy jest nie?" po czyn zachowujemy sie jak rozchichotane nastolatki) włażenie na drzewa (a co dziwniejsze mam lęk wysokości)
panikowanie
pesymizm
i największą karą dla mnie jest jedzenie zupki w proszku z pokruszonym makaronem. nie umiem inaczej zjesc, makaron musi byc niepokruszony
ii... i .. i Quise mi mysl przerwał i nie pamietam
namiętne jedzenie sałatek+ duuuuuuzo majonezu (tak wiem tuczący)
szybkie zniechęcanie się
i.. dalej nie pamietam co miałam napisac...

myslę ze poki co to wsio

#36 2009-04-09 20:22:29

Quise
Użytkownik

To może ja też pochwalę się swoimi dziwactwami...
- niezależnie o której godzinie idę spać i tak wstanę o 6 rano, nieważne czy śpię 12 czy 4 godziny i tak wstanę o 6
- zawsze poprawiam włosy
- zawsze mówię ze muszę iść do fryzjera aby skrócić, ale nie idę bo się boje ze skróci mi za bardzo włosy dlatego chodzę jak najrzadziej, jakbym mógł to bym w ogóle nie chodził
- zawsze jak przechodzę koło lustra albo jak idę obok samochodów ulicą to po prostu muszę spojrzeć jak mam ułożone włosy, czy jak stoję na przystanku i czekam na autobus to się potrafię spoglądać na szybę sklepu obok przystanku
- do każdego osobnika płci męskiej mówię jak do kobiety np. chciałabyś, byłabyś itp itd
- nie wiem skąd ale się uzależniłem od zaczynania zdań od "w sumie". W sumie nie czytałem nawet tego wywiadu co Zetsu go czytała...
- Herbatę piję tak długo póki woda w kranie jest...
- Całymi dniami mogę jeść makaron nie ważne z czym ważne żeby to był makaron
- potrafię całe lato przechodzić w bluzce z długim rękawem tylko dlatego że lubię tą bluzkę... to samo ze spodniami mam...
- zacieszam sie jak na zegarze zobacze taką samą liczbę godzin i minut
- nie potrafię oglądać filmów z lektorem i w dodatku na telewizorze czy z dvd, jedynie napisy i monitor LCD od komputera, nawyk osiągnięty dzięki  oglądaniu "Lost" i kiedyś "4400"
- jak piszę coś na lekcji języka angielskiego to pisząc to mam wrażenie że piszę wszystko źle a potem się dowiaduję ze z tego piątkę dostaje
- często zamiast zwrotu "to" używam "te"

Dobra Zetsu wybiła mnie z rytmu... jak sobie coś przypomnę to dopiszę xD

#37 2009-04-09 20:28:30

zestumei
Wiewiórek

o tak! zwal na mnie! zwal! i to "w sumie" w sumie tez zwal! i ta godzin z minutami xD

od razu mi sie przypomniały "nowe szaty króla" izdanie "nie wolno wybijac króla z rytmu" xDD
powinienes jeszcze dodac "nie słucham Zetsu jak mi mówi ze mam isc do fryzjera, a dzien pózniej sam to stwierdzam"
i draznisz mnie z tymi włosami wogle
o własnie tak btw. tez mówie do kolegów z klasy w formie żenskiej ale to dlatego ze na 25 osób 3 to chłopcy xD Quise kiedyś też dziewczynka został

#38 2009-04-09 21:33:27

Irene
Beast of Blood

O jaa też unikam chodzenia do fryzjera właśnie z tego powodu!! (i to widać) i też się gapię na swoje odbicie choć mi nie chodzi o ułożenie włosów tylko o długość (bez skojarzeń xD) ...

"I must get it
Even if ruin myself

#39 2009-04-09 22:57:50

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

- zawsze jak przechodzę koło lustra albo jak idę obok samochodów ulicą to po prostu muszę spojrzeć jak mam ułożone włosy, czy jak stoję na przystanku i czekam na autobus to się potrafię spoglądać na szybę sklepu obok przystanku

Ja tak mam jak idę manufakturą xD takie centrum handlowe

#40 2009-04-10 10:57:59

Yoshiko
☆ Nekoo~

Ja też wszędzie patrzę jak wyglądają moje włosy. O_o
To jest dziwne kiedy poprawiasz sobie fryzurę stojąc przed jakąś wystawą w sklepie XD

http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/02232008/5/6/8/a/568a84869dec20_full.jpg

#41 2009-04-10 17:23:40

zestumei
Wiewiórek

a ja nie patrze nigdzy przenigdy na moje włosy bo i tak wiem ze są w nieładzie. już w sumie przestało mnie obchodzic w jakim stanie są moje włosy i do lustra patrzę tylko rano przy myciu zębów

#42 2009-04-22 08:15:14

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

To teraz JA img/smilies/big_smile

- nie umiem normalnie funkcjonować bez muzyki. Dlatego zaczynam dzień od słuchania muzyki, wtedy mam pewność, że będzie dobrze, choćby świat się walił.
- ostatnio kupiłam sobie spodnie w czarno-czerwoną kratę i potrafię przejść całą drogę ze spuszczoną głową tylko po to, by podziwiać tą wspaniałą, czarno-czerowną kratę O.o
- potrafię do wieczora nic nie jeść i nie czuję w ogóle głodu
- bywają dni, w których nic nie jem, tylko piję wodę mineralną i herbatę hektolitrami
- herbatek z woreczków nie uznaję, piję tylko liściastą i najlepiej zieloną [często można mnie więc spotkać w herbaciarni]
- jak jestem w domu to wariuję do muzyki.. xD
- kocham warzywa, owoce i stokrotki. JEŚĆ ^^
- w ogóle nie odczuwam stresu. Do wszystkiego podchodzę z luzem.
- uwielbiam się kłócić z moją siostrą, często dochodzi do przemocy. Ale tak na prawdę to się kochamy xP
- przez jedno anime spodobało mi się zjapanizowane słowo Honey, czyli Hanii i teraz dręczę kolegę z klasy wołając tak na niego xD
- tego kolegę tak w ogóle to uwielbiam macać, choć on już się mnie zaczyna bać i ucieka przede mną
- robię często zdjęcia.. kiedyś pół godziny robiłam zdjęcia podłodze i ścianom O.o
- unikam busów, bo się w nich duszę, chociażby były nie zaludzione.
- uwielbiam chodzić po sklepach odzieżowych, chociaż kasy przy sobie nie mam, tylko po to, żeby sobie ubrania pooglądać
- na lekcjach często kaligrafuję coś na rękach
- często mówię 'bez kitu' i próbuję się tego odzwyczaić od jakiegoś czasu -.-'
- często używam słów japońskich, chociaż i tak mnie nikt nie rozumie -.-'
- jak mam beznadziejny humor gadam i beczę do Kyo, który widnieje na tapecie mojego telefonu xD
- jak mam beznadziejny humor potrafię siedzieć na gg i czekać kilka godzin patrząc na listę aż Haruśka przyjdzie, żeby mi ten humor poprawiła [chociaż ona nie wie o tym xD]. Bo z nią rozmowy humor bardzo poprawiają
- mam bzika na punkcie moich zębów, włosów i rąk

chyba tyle.. O.o

#43 2009-04-22 17:47:56

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

Czy.. Ty nie jesteś moją zaginioną siostrą?

#44 2009-04-22 21:26:36

Shiruya
hentai desu.

Wiesz, całkiem możliwe, bo do mojej rodziny całkowicie nie pasuję.. musi coś w tym być xD
Yee, Braciszek ^^

#45 2009-04-23 00:02:09

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

Tak długo Cię szukałem!
*rzuca się na Shiruye*

#46 2009-04-23 08:35:48

Shiruya
hentai desu.

Nieważne! Ważne, że się w końcu znaleźliśmy!
*tulimyy* Ahh, jakie to wzruszające O.O

#47 2009-05-01 11:14:04

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

Soan czy Ty także czekasz na mnie aż wejde na gg?! ;P

nie ma co, Shiru jesteś wyjątkowym okazem! i MOIM <łapie Shiru za rączke i ciągnie w odludne miejsce>

Właśnie też sobie kupilam takie spodnie ale jeszcze w nich nigdzie nei wyszlam xD bo lenie się od wczoraj, ale ciagle sie na nie gapię *.* oo i taki kapelusz swietny w taką karte też mam XD
nie wiem po co mi on ale... noo... ładny >.>
AA I MAM KOSZULKE Z KING KONGIEM! XD

ale to nie ten temat gomen  ^^"

A ja naprzykład nie potrafie NIEgapić sie na Daia całymi dniami, ostatnio moja milosc do niego gwałtownie wzrosła i boje sie ze to przerodzi sie w uzależnienie, jak nie obsesje.

ja:
-znosze do pokoju rożne graty które w ogole mi nie sa potrzebne *patrzy sie z duma na kolejna porcje klamotow zalegających na łózku*
-z maniakalną częstotliwością zaklejam moje okna ciemnym papierem do prezentów, bo nie lubie światła słonecznego. matka mi je zdziera, a ja wtedy krzycze że słońce mnie zabije img/smilies/big_smile
-nie opalam sie nigdy, nie lubie, i tak sie opalic nie moge, celebruje bladosc mojej skóry.
-nie lubie świecących ciuchów, i nigdy w takowych nie chodze, chyba ze LŚNIĄCY lateks - to uwielbiam img/smilies/big_smile szczególnie na Dai
-ciagle smaruje ręce kremem nawilżającym
-ciągle poprawiam włosy
-uwielbiam ciszę, albo głosny jrock. nic pomiędzy.
-ciągle mówie słowo "NIEWAZNE" doprowadzam tym ludzi do szału
-mam uraz do for(? o.O) internetowych, bo mnie na nich nikt nie chce, wszyscy olewają moje posty i to jest denerwujące. I kurde to jest dziwne bo na gronie czy na myspace, ze wszystkimi gadam, super, a na forach nie moge sie dostosować _^_ Chyba wiecej sie na rzade forum nie zaloguje.
-uwielbiam tłumaczyć ciemniakom co to jest VK, tylko dlatego ze oni potem mysla ze JROCK to sekta i ja na serio składam ofiary z czarnych kotów img/smilies/big_smile

w ogole to pisze to chyba drugi raz, i po raz drugi pewnie czegos zapomnę dopisać xD
z mściwą satysfakcją dopisze poźniej ;D coby Was zanudzać XD

#48 2009-05-01 12:24:38

Shiruya
hentai desu.

Aleś się rozpisała, Skarbeńku xD
Kapelusz..? O.O Poookaż ^^
King Kong? O.o ekhem, sąsiad mnie tak przezywał jak szkutami byliśmy xD'

Też gracę pokój. Uwielbiam ten artystyczny nieład w moim pokoju xD
Też się nie opalam. Ale jakoś tak niechcący zawsze złapię opaleniznę. W górach xD
A światła to ogólnie nie lubię. Gdy jest ciemno to świeczki zapalam, zamiast światła.
Też mam tak z forami.. _^_ Tylko to jest takie inne i dlatego tu jeszcze siedzę xD

Ty.. Ty klonie Ty >.> xD

#49 2009-05-04 13:21:21

Yoshiko
☆ Nekoo~

Haruśka napisał(a):

-nie opalam sie nigdy, nie lubie, i tak sie opalic nie moge, celebruje bladosc mojej skóry.

Mam to samo <3 Blada skóra jest super fajna!

http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/02232008/5/6/8/a/568a84869dec20_full.jpg

#50 2009-05-04 13:51:14

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

może nam nie uda sie nigdy osiągnąć takiej mlecznobiałej ;P
to zależny od karnacji, ale blada jest piękna *-*

Stopka forum