Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.
  • Index
  •  » Pogaduszki
  •  » Jak przed świętami? Co sądzicie o świętach? Jak chcecie je spędzć?

#1 2009-12-01 21:52:31

Kaiten
Hagane no Hito
Last.FM: Kaiten0

Jak przed świętami? Co sądzicie o świętach? Jak chcecie je spędzć?

No więc tak...
Ja osobiście za świętami nie przepadam. Nie lubię takich "imprez" rodzinnych. Zawsze czułem zakłopotanie podczas świąt i nie lubię tego całego zamieszania, tworzonego przez wszystkich wokoło.

Nie mam pojęcia jak będzie u mnie z wigilią w tym roku, ale jestem pewien, że będzie to strata czasu, który mógłbym wykorzystać na inne sprawy. Jedyny tego plus jest taki, że jest trochę wolnego więc mogę powiedzieć, że się cieszę ^.^.
Będzie dużo czasu na trening, rozmowy i odpoczynek.

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#2 2009-12-01 22:02:05

Fuko
Użytkownik
Last.FM: Fuko_domo
Serwis

Re: Jak przed świętami? Co sądzicie o świętach? Jak chcecie je spędzć?

Jak byłam mała to kochałam święta, choinki, prezenty, pierdółki... Teraz jestem starsza i moje zdanie co do świąt się zmieniło.
Nie przepadam za nimi, mogło by ich wręcz nie być. I wkurza mnie wycinanie choinek i wyrzucanie ich po tygodniu x.X

Plusem świat jest wolne, żarcie w domu, i to że się spotkam z babcią img/smilies/smile .

Co bym zrobiła, gdybym miała przestać istnieć? Pobiegłabym do Niego i przytuliła. Tyle by mi wystarczyło.

#3 2009-12-01 22:25:10

Leonardo
Użytkownik
Last.FM: LeonardoSenri
Serwis  
Ostrzeżenia: 2

hmm dziwne macie te negatywne odpowiedzi, spodziewałem się bardziej entuzjastycznej wypowiedzi od was na ten temat ;]

Co do mnie, ignoruje je, ponieważ jestem ateista, jednakże nie oceniam te święta negatywnie z perspektywy, że wtedy do społeczności wkrada się radosna chwila i z której się tak cieszą ^^, choć nie mogę się doczekaj wigilii klasowej, a dokładniej z nowa klasa, jaka mi przyszło żyć ^^

#4 2009-12-02 01:00:23

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Święta to czas tak naprawdę odpoczynku. Wtedy nikt nie może powiedzieć, że na nic nie ma czasu, bo akurat tego ma w tych dniach w nadmiarze... (choć to pojęcie względne, bo zależy też co, kto robi)
W każdym razie, dla mnie słowo "święta" kojarzy się ze śniegiem, pomimo, że tego ostatniego, jakby... coraz mniej?
Ale nie tylko, od razu przed oczami widzę mnóstwo lampeczek i innych ozdób, które mogę podziwiać na mieście, jako dekorację. Jedyne co lubię na ulicach we własnym mieście, bo widok naprawdę świetny.
Na resztę, typu jedzenie, spotkania z rodziną nie zwracam uwagi, bo zazwyczaj jest tak, że jak spotyka się cała zgraja, to zaraz wyciągane są wszystkie brudy świata i koniec uroczego nastroju świąt.
Ale nie powiedziałabym, by święta, jako tako źle mi się kojarzyło...

#5 2009-12-02 06:41:36

Irene
Beast of Blood
Last.FM: irenevampir

Też jestem ateistką ale święta uwielbiam. Kocham te wszystkie ozdoby i lampki które sprawiają że jakoś nie potrafię się nie cieszyć. Lubię tą sztuczną rodzinną atmosferę bo przynajmniej się z matką nie kłócę. Uwielbiam też dawać ludziom prezenty i patrzeć jak się cieszą. I lubię kompot wigilijny i wspólne śpiewanie kolend. Lubię powspominać jak w to wszystko co obecnie (przynajmniej w mojej rodzinie) jest takie sztuczne , kiedyś wierzyłam. I kocham śnieg. Byłam chyba jedyną osobą która się z niego cieszyła gdy w tym roku spadł w październiku.

Za to najbardziej nie lubię tego co jest po świętach, czyli sylwestra. Przyprawia mnie o depresje...

http://i50.tinypic.com/1z1fqs6.png
"I must get it
Even if ruin myself
For this stage which I dreamed"

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#6 2009-12-02 08:17:22

Shina
Użytkownik
Last.FM: shina1989

Ja też święta uwielbiam. Zważywszy na to ze jestem na studiach i zazwyczaj mam dużo czasu wiec wolnego nie musze mieć ale jak już jest to dobrze, narzekać nie będę ;p
Atmosfery w tym roku nie czuję ale jeszcze za wcześnie
Muszę iść po prezenty bo na ostatnia chwilę same głupoty kupuję
Pewnie pojadę do babki z moim uke( chciałabym oszczędzić babci dostania zawału ale no cóż to też moje święta a nie tylko jej, ale w tym roku juz sie "delikatniej" ubiorę i umaluje ;p)

Ogólnie ja święta zawsze spędzam z rodziną, ojciec z matka zaczynają zachowywać sie jak ludzie (na pokaz przed resztą rodziny) wujek zaczyna robic wykład na temat czegoś tam, ciocia lata jakby miała motorek w tyłku, brat siedzi przed tv, siostra plotkuje z kuzynkami, a ja będę siedzieć i sie nudzic + jeść
na szczeście nie będę skazana tylko na swoja rodzinę

I kocham barszcz z uszkami ^^ xD

#7 2009-12-02 09:23:01

Tekashi
aoistyczna.
Last.FM: final-call
Serwis

Irene napisał(a):

Kocham te wszystkie ozdoby i lampki które sprawiają że jakoś nie potrafię się nie cieszyć.

XD oj tak xd przypomniałam sobie Twoją reakcję ma Mikołaje w empiku XD

Shina napisał(a):

I kocham barszcz z uszkami ^^ xD

@w@ jeju ja też. nie mogę się doczekać tego @.@ bo to takie dobreee~

Co do świąt.. to lubię. A wręcz uwielbiam. Teraz z koleżanką odliczamy już dni nawet. ^^
Może i nie lubię tych wszystkich rodzinnych spotkań, ale tu robię wyjątek. Bo u mnie nigdy nie jest nudno. No i to żarcie (na serio nie mogę się doczekać tego barszczu @.@), wolne w szkole i prezentyyyyy~ XD Tak, to moja ulubiona część świąt.
No i lubię ubierać choinkę. Chociaż zaczyna mnie wkurzać, jak po świętach ludzie trzymają ją do połowy stycznia @.@

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2010/019/a/c/what_a_cute_TEDDY_BEAR_by_onewithmonkey.png http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2010/019/4/4/trust_me____wink_wink_by_onewithmonkey.png http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2010/019/3/7/chibi_DORK_by_onewithmonkey.png http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2010/019/2/6/that_wasnt_pasta___by_onewithmonkey.png

#8 2009-12-02 10:26:50

Leonardo
Użytkownik
Last.FM: LeonardoSenri
Serwis  
Ostrzeżenia: 2

Irene napisał(a):

I kocham śnieg. Byłam chyba jedyną osobą która się z niego cieszyła gdy w tym roku spadł w październiku.

Pamiętam z młodych lat,jak kiedyś babcia nastrzelała mi po pysku o 3 w nocy, abym wstał i zobaczył pierwsze płatki śniegu opadające na ziemie, po czym z kuzynką wybiegliśmy z domu i się zajebiście bawiliśmy *__*
wracają mile wspomnienia ^^

A z stołu wigilijnego to najbardziej lubie zjeść kromkę z szybka i z pomidorem xD, a resztę nie tykam

#9 2009-12-02 15:16:39

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

Irene napisał(a):

Też jestem ateistką ale święta uwielbiam. Kocham te wszystkie ozdoby i lampki które sprawiają że jakoś nie potrafię się nie cieszyć. Lubię tą sztuczną rodzinną atmosferę bo przynajmniej się z matką nie kłócę. Uwielbiam też dawać ludziom prezenty i patrzeć jak się cieszą. I lubię kompot wigilijny i wspólne śpiewanie kolend. Lubię powspominać jak w to wszystko co obecnie (przynajmniej w mojej rodzinie) jest takie sztuczne , kiedyś wierzyłam. I kocham śnieg. Byłam chyba jedyną osobą która się z niego cieszyła gdy w tym roku spadł w październiku.

-||-
Dokładnie jak bym własne słowa czytała o.o
czyli nie byłaś jedyną osobą img/smilies/wink

A te święta, które nadchodzą to już wgl kocham, bo dzięki temu będę mieć Mart! *o*

#10 2009-12-03 14:48:31

Vanillcia
Give me some fish
Last.FM: despa_love

ja zamierzam powypożyczać filmów i caaałe święta spędzić przed telewizorem, w dodatku, bez choinki HAHA img/smilies/big_smile

#11 2009-12-03 17:57:07

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Czemu bez choinki? Jeśli wolno wiedzieć?

#12 2009-12-03 18:05:47

Mart
faggot.
Last.FM: valen34
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Jestem osobą niewierzącą, agnostykiem, więc nie obchodzę świąt. Żadnych kolęd, opłatków, pasterek ani innych tego typu rzeczy. Moja matka uwielbia choinkę, więc ubiera ją w celach dekoracyjnych domu xd. 12 postnych potraw nie ma. Wigilia odróżnia się od dnia codziennego tylko tym, że jemy z matką, ojcem/babcią i bratem wspólną kolację, co się w innym wypadku nie zdarza. Zwykle jemy wtedy łososia xDDD
Tegoroczne święta spędzę w domciu, odpoczywając. A po świętach czekają mnie najszczęśliwsze dni mojego życia <3333

We've got to hold on to what we've got
'Cause it doesn't make a difference
If we make it or not
We've got each other and that's a lot
For love - we'll give it a shot

#13 2009-12-03 18:43:46

Vanillcia
Give me some fish
Last.FM: despa_love

Kyôfu napisał(a):

Czemu bez choinki? Jeśli wolno wiedzieć?

zapomniałyśmy wziąć przy przeprowadzce, a kupować się nie opłaca img/smilies/big_smile

#14 2009-12-05 11:19:20

Kaiten
Hagane no Hito

Pamiętam jak w tamtym roku mama kupiła taką małą żywą (w sensie, że drzewko naturalne img/smilies/tongue) choineczkę i pod koniec świąt była już na podłodze a nie na gałęziach. Wszystkie igiełki pospadały.

Teraz ta choinka żyje sobie wkopana na wsi za domem i jakoś sobie radzi.

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#15 2009-12-07 09:21:40

Sandey
Użytkownik
Last.FM: Sandey

Ja podobnie jak Irene jestem ateistka, ale uwielbiam te święta <3333 I nie kojarzę ich z religia! Dla mnie jest to najpiekniejszy czas w roku, bo ludzie faktycznie się zmieniają kiedy on trwa. Te wszystkie lampki, renifery,co roczne dręczenie słuchaczy "last christmas", to kiedy wchodzisz do sklepu i życzysz ludziom wesołych świąt XDDDD
Ale faktem jest, że ta cała rodzinna szopka mnie irytuje i cieszę się niezmiernie, że w tym roku będę tylko ja, siostra i rodzice XDDDD

A za Sylwestrem też nie przepadam ;/ ... jak sie nie upije do odpowiedniej pory, to rozpamiętuje, że wiekszość moich postanowień się nie spełniła ;<<<<<

#16 2009-12-07 14:54:42

Kaiten
Hagane no Hito

Już nie mogę się doczekać tego czasu...
Będę miał słownik i będę mógł zacząć się porządnie uczyć <jupi>
Tyle treningów i nauki ile teraz będzie, to chyba jeszcze nie miałem buuuuuaaaaahahhahahahahaha

一撃必殺

#17 2009-12-17 17:20:48

Chocoletta
夢遊病者

Świąt nie lubie od lat - cyrk i debilizm. No ale w domu są obchodzone, niestety. Tylko wolne od szkoły mnie cieszy, nic po za tym.

piosenka gry liczenia płatków.

#18 2009-12-18 17:22:44

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

święta? duuużo dobrego żarcia i duuużo czasu spędzonego z tymże żarciem przed telewizorem. święta.!

#19 2009-12-23 14:06:18

Kaiten
Hagane no Hito

Haruśka napisał(a):

święta? duuużo dobrego żarcia i duuużo czasu spędzonego z tymże żarciem przed telewizorem. święta.!

Zgadzam się!

Napiszę teraz, bo nie wiem czy potem ktoś będzie zaglądał img/smilies/tongue

Życzę wszystkim zdrowych i udanych świąt, dużo szczęścia i miłości, wesołego jajka i wszystkiego najlepszego ^.^

Ostatnio edytowany przez Kaiten (2009-12-23 14:07:12)

一撃必殺

#20 2009-12-23 16:39:14

Shina
Użytkownik
Last.FM: shina1989

Ja też chciałam wszystkim życzyć Wesołych Świąt
wspaniałych koncertów
prawdziwych przyjaciół
zdrowia
szczęścia
miłości <3
nie mordujcie karpia i nie obżerajcie się
i hapy nju jer 2010!!!

#21 2009-12-23 17:18:29

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Najlepszego wszystkim bla bla bla ^^
Nie jestem w tym dobry, wybaczcie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#22 2009-12-23 17:24:26

Kaiten
Hagane no Hito

Nawet się nie postarałeś T_T

一撃必殺

#23 2009-12-23 17:32:07

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Bo to głupie i tyle. Sami wiecie czego chcecie ;]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#24 2009-12-23 20:16:15

Fuko
Użytkownik
Last.FM: Fuko_domo
Serwis

Wesołych świąt dla wszystkich świrów z forum.... I szczęśliwego Nowego Roku img/smilies/smile .

Co bym zrobiła, gdybym miała przestać istnieć? Pobiegłabym do Niego i przytuliła. Tyle by mi wystarczyło.

#25 2009-12-24 10:03:50

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Wesołych świąt, smacznej choinki i jak najwięcej jrockersów xD

• Index
  •  » Pogaduszki
  •  » Jak przed świętami? Co sądzicie o świętach? Jak chcecie je spędzć?

Stopka forum