Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#26 2009-11-16 20:40:57

nopal
Black Sheep
Serwis

Re: Kobiecość

RZABKA... to samo ostatnio mowilam Kyofu na gg ;D

Ostatnio edytowany przez nopal (2009-11-16 20:41:24)

"No matter how gifted, you alone cannot change the world. But that's the wonderful thing about this world." - L
http://i15.tinypic.com/80y4lg9.jpg
ps. - Jesli cos do mnie masz - powiedz mi to wprost.

#27 2009-11-17 12:34:00

Killerdust.
Zgwałciłam Myszkę Miki
Last.FM: NosferatuKill
Serwis

Irene napisał(a):

Kotku odwal się. Po roku się obudziłeś że Twoja dziewczyna się nie maluje i nie ubiera "kobieco" a teraz fochy strzelasz. Kurwa już nie mogę być sobą?? Nie lubię tych idiotycznych babskich ciuszków, makijaż lubię tylko ostry albo wcale, nie jestem towarzyska, nie cieszę się ze wszystkiego jak głupia i mówię tylko wtedy jeśli mam coś do powiedzenia zamiast paplać od rzeczy. A wszelkie możliwe zmiany których tak byś chciał raczej nie sprawią że będę bardziej radosna bo mnie denerwują. Pozwól mi być sobą.

Kobiecość nie ma dla mnie większego znaczenia. Każdy jest sobą, każdy jest inny i inaczej pojmuje świat i pewne pojęcia. I tyle.

Kurwa. Już Cię lubię.

Shiruya napisał(a):

... wracając do tematu.

Killerdust. napisał(a):

Kobiecość boli przede wszystkim.
- rodzimy dzieci
- mamy celluit
- nie sikamy na stojąco
- jesteśmy dyskryminowane
- mamy okres
etc. x_x

tego wszystkiego bym nie podpięła pod termin 'kobiecość'.
Gdyby TO było kobiecością, to każda kobieta byłaby kobieca, a tak nie jest, prawda? No, przynajmniej ja nie potrafiłabym, dajmy na to na takiego 'babo-chłopa' użyć określenia 'kobieca'. Dla mnie kobiecość jest tym, co u kobiety nazywamy wdziękiem. Posługując się synonimami wdzięku - czar, urok, powab etc. Do tego od siebie bym dodała wrażliość czy emocjonalność.
Kobieta, która jest kobieca wywiera na nas duże wrażenie. Dobra, będę mówić za siebie, żeby nie było - wywiera NA MNIE duże wrażenie.
I tu nie chodzi moim zdanie o makijaż, platynę na włosach, miniówę i kręcenie tyłkiem.

A dla mnie kobiecość to właśnie nie to, że ma się 10kg tapety na ryju. Facet też tak może zrobić i dla mnie i tak nie będzie kobiecy.
Odkąd pamiętam to trzymałam się w męskim gronie i tak się zachowywałam, co nawet przerażało moją rodzicielkę, bo swego czasu nawet chodziłam jak chłopak. Na szczęście to mi akurat przeszło. >.> A mimo to i tak zawsze podkreślałam, że jestem kobietą i nie chciałabym być facetem, a tym bardziej mieć penisa. Nie wytrzymałabym długo gdyby coś mi dyndało między nogami >.>

Soanseth napisał(a):

Shiruya mój facet uważa że nie jestem kobieca a wrażliwości i emocjonalności to mi raczej nie brakuje.

Tia, wrazliwość.. "jaki on słooodki!". A tak w ogóle to przesadzasz. Ja rozumiem że można być wrażliwym, al ty przekraczasz wszelkie normy. Płakac na anime.. what the fuck?

On woli mini i makijaż

Tu nie o to chodzi że wolę. Po prostu kobieta lepiej wygląda w czymś, co zostało stworzone dla niej. pokazać nogi, odrobinę dekolt plus delikatny makijaż.

Dodam do tego, co napisała Shiru, pewną tajemniczość, delikatność i nie rzucanie w co drugim zdaniu "kurwa".

Tego irene na pewno nie ma, a kurwami rzuca lepiej niż nie jeden dres.

- też beczę na anime.
- jak przyszłam w mini do szkoły to chłopaki z klasy beczeli, że się zamieniam w pustaka.
- SOAN, KURWA, ODDAJ MI SWOJĄ DZIEWCZYNĘ O_O Już ją kocham XD

http://i40.tinypic.com/2r4l8w0.gif

張り裂けそう心の傷 奪われた想いは 叫びだけ狂気だけ枯れた絶望へいつまでも
蔑まれ狂いそうな傷跡が今でも 叫びだけ闇を這い枯れた絶望へ

lastefan ~ deviantart ~ forum ~ livejournal ~ myanimelist ~ myspace ~ blog ~ twitter ~ facebook

#28 2009-11-17 12:40:54

Tekashi
aoistyczna.
Last.FM: final-call
Serwis

Killerdust. napisał(a):

Nie tylko Ty xD

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2010/019/a/c/what_a_cute_TEDDY_BEAR_by_onewithmonkey.png http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2010/019/4/4/trust_me____wink_wink_by_onewithmonkey.png http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2010/019/3/7/chibi_DORK_by_onewithmonkey.png http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2010/019/2/6/that_wasnt_pasta___by_onewithmonkey.png

#29 2009-11-17 13:42:29

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

Killerdust. napisał(a):

Shiruya napisał(a):

... wracając do tematu.

Killerdust. napisał(a):

Kobiecość boli przede wszystkim.
- rodzimy dzieci
- mamy celluit
- nie sikamy na stojąco
- jesteśmy dyskryminowane
- mamy okres
etc. x_x

tego wszystkiego bym nie podpięła pod termin 'kobiecość'.
Gdyby TO było kobiecością, to każda kobieta byłaby kobieca, a tak nie jest, prawda? No, przynajmniej ja nie potrafiłabym, dajmy na to na takiego 'babo-chłopa' użyć określenia 'kobieca'. Dla mnie kobiecość jest tym, co u kobiety nazywamy wdziękiem. Posługując się synonimami wdzięku - czar, urok, powab etc. Do tego od siebie bym dodała wrażliość czy emocjonalność.
Kobieta, która jest kobieca wywiera na nas duże wrażenie. Dobra, będę mówić za siebie, żeby nie było - wywiera NA MNIE duże wrażenie.
I tu nie chodzi moim zdanie o makijaż, platynę na włosach, miniówę i kręcenie tyłkiem.

A dla mnie kobiecość to właśnie nie to, że ma się 10kg tapety na ryju. Facet też tak może zrobić i dla mnie i tak nie będzie kobiecy.
Odkąd pamiętam to trzymałam się w męskim gronie i tak się zachowywałam, co nawet przerażało moją rodzicielkę, bo swego czasu nawet chodziłam jak chłopak. Na szczęście to mi akurat przeszło. >.> A mimo to i tak zawsze podkreślałam, że jestem kobietą i nie chciałabym być facetem, a tym bardziej mieć penisa. Nie wytrzymałabym długo gdyby coś mi dyndało między nogami >.>

Ale po co mnie poprawiasz, skoro ja właśnie to napisałam? Chyba nieuważnie przeczytałaś mojego posta.
poza tym możesz być kobietą, ale nie musisz być kobieca.

#30 2009-11-17 14:30:00

Killerdust.
Zgwałciłam Myszkę Miki
Serwis

Ale ja Cię nie poprawiam ! : O
Tylko Cię cytnęłam XD

lastefan ~ deviantart ~ forum ~ livejournal ~ myanimelist ~ myspace ~ blog ~ twitter ~ facebook

#31 2009-11-17 14:37:42

Kaiten
Hagane no Hito
Last.FM: Kaiten0

Killerdust. napisał(a):

Tylko Cię cytnęłam XD

hehe zarąbiste słówko img/smilies/tongue

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#32 2009-11-17 17:48:08

Irene
Beast of Blood
Last.FM: irenevampir

Tekashi napisał(a):

Killerdust. napisał(a):

Nie tylko Ty xD

Ale ja się nie oddam img/smilies/tongue  Jestem zbyt zapatrzona w mój cały świat..o przepraszam miało być w Soana. 
Killuś a co z sygnaturką *robi słodkie oczka*

http://i50.tinypic.com/1z1fqs6.png
"I must get it
Even if ruin myself
For this stage which I dreamed"

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#33 2009-11-19 13:01:53

Sandey
Użytkownik
Last.FM: Sandey

Pewnie nie odkryję Ameryki, jednak dla mnie "kobiecość" wiąże się z indywidualnym odczuciem meżczyzny, tak samo dla każdej z nas "męskość" jest względna.
Z moich kontaktów z kumplami wyniosłam wazny wniosek i większosc (kobiet) będzie się z tym kłócić, ale nie oszukujmy się, dla mężczyzn kobieta jest kobieca kiedy jest ZADBANA (nikt nie mówi o tapecie), gustownie się ubiera, okazuje TROSZKĘ niezaradności, nie rzuca cały czas "kurwami" i jest niezależna (bardzo ważne).
Powinnam podkreślić, że nie mówimy o kumplece, bo jeżeli relacja jest prawidłowa, to on prawie(!) nigdy nie spojrzy (niestety) na nią jak na kobietę.

Ostatnio edytowany przez Sandey (2009-11-19 13:03:03)

#34 2009-11-19 16:10:38

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Sandey, jak Ty to ładnie ujęłaś :3

http://i213.photobucket.com/albums/cc99/Soanseth/avatars/Hizumi_signature_3_by_KillerHouse.png
http://games.onego.ru/lastfm/black/Soanseth.png
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#35 2009-11-19 17:35:09

Irene
Beast of Blood
Last.FM: irenevampir

Sandey napisał(a):

okazuje TROSZKĘ niezaradności

Nigdy w życiu!!

http://i50.tinypic.com/1z1fqs6.png
"I must get it
Even if ruin myself
For this stage which I dreamed"

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#36 2009-11-19 17:37:58

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

To jeszcze zależy, kto i przez co rozumie TROSZKĘ niezaradności. Wątpię, by dziewczyna np. podniosła 40 kilogramowe zakupy i poszła w świat. Są rzeczy, które NIESTETY przechodzą nas same. To też tyczy się nawet facetów.

#37 2009-11-19 17:43:30

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Kyofu, bez przesady. To chyba naturalne, że to facet jest taki wołem ;]

http://i213.photobucket.com/albums/cc99/Soanseth/avatars/Hizumi_signature_3_by_KillerHouse.png
http://games.onego.ru/lastfm/black/Soanseth.png
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#38 2009-11-19 17:45:09

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Nie zrozumiałeś xD Chodzi mi, że facet też nie jest w stanie czegoś tam zrobić, nie chodziło mi o zakupy. To był przykład dla dziewczyn xD

#39 2009-11-20 17:13:10

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

Sandey napisał(a):

okazuje TROSZKĘ niezaradności, (...) i jest niezależna (bardzo ważne).

em... jak moze być "niezaradna" i niezależna jednocześnie?
niech mi ktoś to wyjaśni

#40 2009-11-20 20:15:26

Kaiten
Hagane no Hito

Nie wiesz???? Na przykład: potrafi sama przyrządzić trudną do przyrządzenia potrawę w rekordowym czasie i bez żadnych pomyłek, ale niosąc ją do jadalni potknie się o rurę od odkurzacza... no i masz babo placek... to taki najprostszy przykład img/smilies/tongueimg/smilies/tongueimg/smilies/tongue

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#41 2009-11-20 21:26:13

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

normalnie Twój ideał

#42 2009-11-20 21:28:15

Kaiten
Hagane no Hito

To był żart... więcej nie piszę, bo mnie znielubią wszyscy img/smilies/tongue

一撃必殺

#43 2009-11-20 21:28:48

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

jakby to mogło coś zmienić

#44 2009-11-20 21:30:50

Sandey
Użytkownik

Bardziej mi chodziło, o to, żeby nie było cały czas "Ja to zrobie sama! Nie potrzebuję Twojej pomocy" bo to jest naprawde wkurzające ;/ A niezależna? Że ma swoje życie oprócz ciągłego siedzenia razem i nie potrzebuje jego opinii w każdej głupocie, takiej jak kolor bluzki na przykład.
W końcu społeczeństwo od maleńkości przygotowuje nas do jakiejś roli i dlaczego nie warto pokazać się ze strony tej mniej zaradnej? ... Kiedyś taka byłam i ... byłam nazywana królową śniegu lub ryba ;ppp

#45 2009-11-20 21:33:52

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

wszystko co napisalaś - super.
ale to:

Sandey napisał(a):

\
W końcu społeczeństwo od maleńkości przygotowuje nas do jakiejś roli \

ZE HEE?

Fuck the system baby!

#46 2009-11-20 21:48:37

Sandey
Użytkownik

Też chciałabym tak powiedziec, ale czasami sama się zastanawiam, czy to jak myslę, jak się zachowuję, to prawdziwa ja, czy wyraz pewnego rodzaju indoktrynacji ;<

#47 2009-11-21 12:53:04

Killerdust.
Zgwałciłam Myszkę Miki
Serwis

Irene napisał(a):

Sandey napisał(a):

okazuje TROSZKĘ niezaradności

Nigdy w życiu!!

BUAHAHAHAHA XD

Haruśka napisał(a):

Sandey napisał(a):

\
W końcu społeczeństwo od maleńkości przygotowuje nas do jakiejś roli \

ZE HEE?

Fuck the system baby!

Yeah ! \m/

A moi znajomi nie lubią niezdarnych dziewczyn i co? n_n

A co ma do tego kobiecość? Kill nie schodź z tematu - Kyôfu

#48 2009-11-23 14:05:11

Sandey
Użytkownik

Po pierwsze moja opinia była "moją opinią", wynikła z moich obserwacji, z opinii moich kumpli na przestrzeni ładnych paru lat. Nie podałam jedynie-słusznej definicji "kobiecości".
A to, że Killer, masz takich świetnych pod tym względem znajomych, to tylko pozazdrościć ;D

Stopka forum