Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-15 17:37:53

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Kobiecość

Postanowiłam założyć taki temat, bo mnie to nurtuje. Czepiam się wszystkich o to xD
Więc... Czym dla Was jest kobiecość i co oznacza?

#2 2009-11-16 15:26:38

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Re: Kobiecość

Pytanie do Irene, gdyż ona zdecydowanie ma kobiecość w dupie >_>

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#3 2009-11-16 15:36:57

Killerdust.
Zgwałciłam Myszkę Miki
Last.FM: NosferatuKill
Serwis

Soanseth napisał(a):

Pytanie do Irene, gdyż ona zdecydowanie ma kobiecość w dupie >_>

Ze w dupie, że ma gdzieś czy w dupie, że ma pochwę? o.o

Kobiecość boli przede wszystkim.
- rodzimy dzieci
- mamy celluit
- nie sikamy na stojąco
- jesteśmy dyskryminowane
- mamy okres
etc. x_x

http://i40.tinypic.com/2r4l8w0.gif

張り裂けそう心の傷 奪われた想いは 叫びだけ狂気だけ枯れた絶望へいつまでも
蔑まれ狂いそうな傷跡が今でも 叫びだけ闇を這い枯れた絶望へ

lastefan ~ deviantart ~ forum ~ livejournal ~ myanimelist ~ myspace ~ blog ~ twitter ~ facebook

#4 2009-11-16 15:41:39

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

Ma po prostu w dupie.. xD
Ale rozkmine miałaś...

#5 2009-11-16 15:57:01

Irene
Beast of Blood
Last.FM: irenevampir

Kotku odwal się. Po roku się obudziłeś że Twoja dziewczyna się nie maluje i nie ubiera "kobieco" a teraz fochy strzelasz. Kurwa już nie mogę być sobą?? Nie lubię tych idiotycznych babskich ciuszków, makijaż lubię tylko ostry albo wcale, nie jestem towarzyska, nie cieszę się ze wszystkiego jak głupia i mówię tylko wtedy jeśli mam coś do powiedzenia zamiast paplać od rzeczy. A wszelkie możliwe zmiany których tak byś chciał raczej nie sprawią że będę bardziej radosna bo mnie denerwują. Pozwól mi być sobą.

Kobiecość nie ma dla mnie większego znaczenia. Każdy jest sobą, każdy jest inny i inaczej pojmuje świat i pewne pojęcia. I tyle.

http://i50.tinypic.com/1z1fqs6.png
"I must get it
Even if ruin myself
For this stage which I dreamed"

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#6 2009-11-16 16:26:49

Kaiten
Hagane no Hito
Last.FM: Kaiten0

Irene napisał(a):

Kotku odwal się. Po roku się obudziłeś że Twoja dziewczyna się nie maluje i nie ubiera "kobieco" a teraz fochy strzelasz. Kurwa już nie mogę być sobą?? Nie lubię tych idiotycznych babskich ciuszków, makijaż lubię tylko ostry albo wcale, nie jestem towarzyska, nie cieszę się ze wszystkiego jak głupia i mówię tylko wtedy jeśli mam coś do powiedzenia zamiast paplać od rzeczy. A wszelkie możliwe zmiany których tak byś chciał raczej nie sprawią że będę bardziej radosna bo mnie denerwują. Pozwól mi być sobą.

Kobiecość nie ma dla mnie większego znaczenia. Każdy jest sobą, każdy jest inny i inaczej pojmuje świat i pewne pojęcia. I tyle.

Jesteś ideałem *.*

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#7 2009-11-16 16:32:03

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

Kaiten, to tylko sie tak wydaje. po roku zmieniłbyś zdanie img/smilies/tongue

#8 2009-11-16 16:33:09

Kaiten
Hagane no Hito

No cóż...

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#9 2009-11-16 16:41:40

Irene
Beast of Blood

Kaiten napisał(a):

Jesteś ideałem *.*

Dziękuję. Mam dodać że uwielbiam gotować, piec ciasteczka i prać??

Soan, żadna inna by nie robiła wszystkiego co byś chciał, nie prowadzała by Cię wszędzie za rączkę gdy musisz coś załatwić bo oczywiście sam dupy nie ruszysz. I nie przyjeżdżała by na każde zawołanie, ani nie robiła innych rzeczy które ja robię. A jak się tobie nie podoba i kiedy się wkurzę i powiem co mi się nie podoba i mam pełne prawo strzelić focha to Ty odwracasz kota ogonem i sam się przestajesz odzywać, rozłączas rozmowy itp.  Jesteś niepoważny i tyle. Koniec tematu, wystarczy żę znów nie mogłam spać. Zacznij myśleć człowieku i traktować mnie jak dziewczynę a nie zabawkę.

"I must get it
Even if ruin myself

"Chcę ochraniać kogoś bezcennego dla mnie... pracować dla tej osoby, walczyć za tą osobę, sprawić, żeby marzenia tej osoby się spełniły. To jest moje marzenie"

#10 2009-11-16 16:45:24

Kaiten
Hagane no Hito

Typowy, a raczej stereotypowy facet img/smilies/tongueimg/smilies/tongue

一撃必殺

#11 2009-11-16 17:01:08

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Kobiecość to dla was takie przyziemne sprawy..... ?

Mnie oświeciła Nopal, i zgadzam się z jej zdaniem, że kobiecość to nie ciuszki i makijaż. Bo w tym paradują nawet faceci. To sposób bycia i zachowanie.
To coś, co wyróżnia każdą z dziewczyn, na tą wyjątkową dla innego faceta.
Dziewczyna może nosić wszystko co tylko chce, nawet worek, a mieć w sobie więcej kobiecości niż mijana na chodniku laska, która tapetą świeci na kilometr.

Poza tym...
Soan i Irene. Ja wiem, że macie wzloty i upadki, ale nie przekładajcie tego na forum, bo niestety ludzie to czytają i czasem powoduje to konsternację.
I ja naprawdę nie mam ochoty czytać o tym ^^

#12 2009-11-16 17:11:25

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

... wracając do tematu.

Killerdust. napisał(a):

- rodzimy dzieci
- mamy celluit
- nie sikamy na stojąco
- mamy okres
etc. x_x

tego wszystkiego bym nie podpięła pod termin 'kobiecość'.
Gdyby TO było kobiecością, to każda kobieta byłaby kobieca, a tak nie jest, prawda? No, przynajmniej ja nie potrafiłabym, dajmy na to na takiego 'babo-chłopa' użyć określenia 'kobieca'. Dla mnie kobiecość jest tym, co u kobiety nazywamy wdziękiem. Posługując się synonimami wdzięku - czar, urok, powab etc. Do tego od siebie bym dodała wrażliość czy emocjonalność.
Kobieta, która jest kobieca wywiera na nas duże wrażenie. Dobra, będę mówić za siebie, żeby nie było - wywiera NA MNIE duże wrażenie.
I tu nie chodzi moim zdanie o makijaż, platynę na włosach, miniówę i kręcenie tyłkiem.

#13 2009-11-16 17:14:54

Irene
Beast of Blood

Wybacz Kyôfu poniosło mnie trochę.

Shiruya mój facet uważa że nie jestem kobieca a wrażliwości i emocjonalności to mi raczej nie brakuje. Tylko to dla NIego głupota. On woli mini i makijaż śmianie się w towarzystwie i rozmawianie ze wszystkimi.

"I must get it
Even if ruin myself

#14 2009-11-16 17:16:25

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Shiruya napisał(a):

Killerdust. napisał(a):

- rodzimy dzieci
- mamy celluit
- nie sikamy na stojąco
- mamy okres
etc. x_x

tego wszystkiego bym nie podpięła pod termin 'kobiecość'.
Gdyby TO było kobiecością, to każda kobieta byłaby kobieca, a tak nie jest, prawda? No, przynajmniej ja nie potrafiłabym, dajmy na to na takiego 'babo-chłopa' użyć określenia 'kobieca'. Dla mnie kobiecość jest tym, co u kobiety nazywamy wdziękiem. Posługując się synonimami wdzięku - czar, urok, powab etc. Do tego od siebie bym dodała wrażliość czy emocjonalność.
Kobieta, która jest kobieca wywiera na nas duże wrażenie. Dobra, będę mówić za siebie, żeby nie było - wywiera NA MNIE duże wrażenie.
I tu nie chodzi moim zdanie o makijaż, platynę na włosach, miniówę i kręcenie tyłkiem.

Dokładnie. Poza tym, dziewczyny z wiekiem staja się bardziej dojrzałe. Wątpię, by w tej chwili ktoś nazwał by np mnie kobiecą.
Dodam do tego, co napisała Shiru, pewną tajemniczość, delikatność i nie rzucanie w co drugim zdaniu "kurwa".

Głupota emocjonalność i wrażliwość? W ogóle, może najlepiej być lodową księżniczka...

#15 2009-11-16 17:17:36

Shiruya
hentai desu.

Irene napisał(a):

On woli mini i makijaż śmianie się w towarzystwie i rozmawianie ze wszystkimi.

To dla mnie nie jest kobiecość. Nazwałabym to raczej prostactwem niż kobiecością, jeśli masz na myśli taki typ kobiety o której ja w tej chwili myślę.

Kyôfu napisał(a):

Dokładnie. Poza tym, dziewczyny z wiekiem staja się bardziej dojrzałe. Wątpię, by w tej chwili ktoś nazwał by np mnie kobiecą.

Wiek i stan też gra dużą rolę. Np. mój brat sądzi, że kobieta [nie każda] staje się kobieca dopiero, gdy zostaje matką.

Ostatnio edytowany przez Shiruya (2009-11-16 17:22:44)

#16 2009-11-16 17:27:18

Kaiten
Hagane no Hito

Ja bym się z Nim absolutnie nie zgodził

一撃必殺

#17 2009-11-16 17:30:45

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Shiruya napisał(a):

Wiek i stan też gra dużą rolę. Np. mój brat sądzi, że kobieta [nie każda] staje się kobieca dopiero, gdy zostaje matką.

Tzn mi nie chodziło o wiek... wyglądu? A raczej o inteligencję. Nie tyle matka, co dziewczyna w pewnym okresie, stabilizacji emocjonalnej przestaje rzucać kurwami, a bardziej myśleć o tym, że są priorytety w życiu. Rozwaga i pewna doza niezależności też jest kobiece.

#18 2009-11-16 17:35:23

Shiruya
hentai desu.

Ah, źle Cię zrozumiałam, gomen.
Istotnie, masz rację. Właśnie miałam zedytować i dopisać coś o inteligencji. Że tak brzydko powiem, to wszystko się kupy trzyma.

#19 2009-11-16 17:45:17

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

^^
Kiedyś słyszałam wywód jakiegoś dziadka, na temat kobiet i owy dziadzia oświadczył, że prawdziwa kobieta jest kobieca, gdy jest inteligentna. I to jedyne wytłumaczenie, czym jest kobiecość. Natomiast ja się zgadzam z tym... w połowie xD

#20 2009-11-16 18:20:40

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

Wybacz Kyôfu poniosło mnie trochę.

Nie ma to jak prać brudy na forum. Nice..

Shiruya mój facet uważa że nie jestem kobieca a wrażliwości i emocjonalności to mi raczej nie brakuje.

Tia, wrazliwość.. "jaki on słooodki!". A tak w ogóle to przesadzasz. Ja rozumiem że można być wrażliwym, al ty przekraczasz wszelkie normy. Płakac na anime.. what the fuck?

On woli mini i makijaż

Tu nie o to chodzi że wolę. Po prostu kobieta lepiej wygląda w czymś, co zostało stworzone dla niej. pokazać nogi, odrobinę dekolt plus delikatny makijaż.

śmianie się w towarzystwie i rozmawianie ze wszystkimi.

Wiesz, jeśli idę na imprezę, to sie nie dziw. po to własnie są takie spotkania, domówki i inne takie. Jak chcesz pogadać, pomiziać sie itp. to spotykamy sie wtedy sami. Prawda?

Dodam do tego, co napisała Shiru, pewną tajemniczość, delikatność i nie rzucanie w co drugim zdaniu "kurwa".

Tego irene na pewno nie ma, a kurwami rzuca lepiej niż nie jeden dres.

#21 2009-11-16 18:47:29

Shiruya
hentai desu.

Soanseth napisał(a):

Ja rozumiem że można być wrażliwym, al ty przekraczasz wszelkie normy. Płakac na anime.. what the fuck?

... Wiedziałam, że jestem aż nazbyt wrażliwa ._.

#22 2009-11-16 18:58:59

Shina
Użytkownik
Last.FM: shina1989

Do Soana i Irene
nic do was nie mam ale jak chcecie sobie powrzucać  to przynajmniej napiszcie jakieś ostrzeżenie żeby tego nie czytac
bo to sie robi już chore
skoro macie siebie juz dosć to się rozstańcie i tyle

#23 2009-11-16 19:11:48

Kaiten
Hagane no Hito

A temat miał być taki miły i ciekawy... ^.^

一撃必殺

#24 2009-11-16 19:40:57

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Soan, nie pierdol głupot i ze swoją dziewczyną gadaj na gadu albo na live.

Bo zamknę temat, albo w ogóle go skasuję. Kaiten ma racje, to miał być MIŁY temat, sama chciałam wiedzieć, jak postrzegają wszyscy kobiecość, a Ty i Irene naprawdę to rujnujecie, w drobny mak. Jesteś Adminem, a od nich trzeba brać przykład. Wiem, ze was ponosi, ale godność, chyba też macie i takich rzeczy nie pisze się na forum.

#25 2009-11-16 20:21:59

aiko20
Rzabciosława

To i Rzaba cosik napisze img/smilies/smile
Kobiecość jak dla mnie ma naprawdę niewiele wspólnego z wyglądem zewnętrznym. Można ubrać się w bojówki, glany i zwykły, czarny podkoszulek, a wyglądać zdecydowanie bardziej kobieco i pociągająco niż jakaś wytapetowana panna (ogólnie rzecz ujmując nie lubię zbyt ostrego makijażu, zdecydowanie ładniejsze są panny z tym delikatnym, ledwo widocznym, który podkreśla urodę i ukrywa ewentualne mankamenty). Kobiecość to coś równie nieuchwytnego jak męskość, nie? To jest stan ducha/umysłu, a nie cechy zewnątrzne, których w sumie nie należy całkiem przekreślać. Powinno się umieć zachować równowagę img/smilies/smile

Stopka forum