Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-07-03 15:59:18

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Narkotyki

Narkotyki - choć w wielu miejscach w internecie można o nich wiele przeczytać, jest to ciągle temat tabu. Dla wielu pisanie o tym to jest zaraz propagowanie, a tym samym coś złego. Częściowo mają rację, jednak uważam że każdy powinien mieć dostęp do wiedzy. Ludzie w większości dzielą się na tych co używają ich często i tych, co nigdy nie próbowali.

Teraz pytanie do Was. Co sądzicie na ten temat? a może sami kiedyś spróbowaliście?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#2 2009-07-03 16:58:25

Shina
Użytkownik
Last.FM: shina1989

Re: Narkotyki

Ja próbowałam ale tylko Marihuany i  rozluźnia ale potem głowa boli przez dwa dni ... nie radze wam próbować bo wiem po sobie co sie z człowiekiem dzieje po tym dziadostwie

Ostatnio edytowany przez Shina (2009-07-03 16:59:05)

#3 2009-07-03 17:02:13

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

Nie próbowałam, ale chciałabym spróbować. Jednorazowo. Przekonać się jak to jest. W końcu raz się żyje..

#4 2009-07-03 17:05:12

Shina
Użytkownik

Shiru ja Ci mówię dobrze .. nie próbuj, piwa sie napij ;p

#5 2009-07-03 17:20:04

Shiruya
hentai desu.

Żywca img/smilies/big_smile *cieszy*

Smaka mi narobiłaś .__.'

#6 2009-07-03 17:29:19

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

Jeśli chcecie wziąć narkotyki przeczytajcie "ĆPUN" Melvina Burgess'a od razu wam się odechce. Albo chociaż "pamiętnik narkomanki", to lektura szkolna.
Nie jestem za narkotykami, ale nie jestem też za papierosami i alkoholem, państwo nie tępi papierosów i alkoholu, bo ma z tego zyski, narkotyki tępi bo nie mają przez to żadnych zysków, wszystko jest na czarno. Papierosy,alkohol są dobre. Narkotyki są be, bo nie dają im zarobić.
Ale taka marihuana, nie powinna być zakazana, bo to właściwie ... nienarkotyk? uzależnić sie mozna od telefonu, internetu, papierosów, od wszystkiego. A marihuana jest mało groźna... hm, nie wiem jak to ująć. W holandii np, mozna chodowac 3 krzaczki w domu, i jest to legalne, ludziom to pomaga, mój ojciec mieszka w holandii, i jego sąsiad ma 80 lat i pali trawkę od jakiś 30 lat, i zachowuje sie jak 40 latek, ma pełno siły i w ogóle XD mówi że to przez maryśkę xD ja nie widze w niej niczego aż tak złego.

#7 2009-07-03 18:23:49

TenshiYuki
Kociak Decross'a
Serwis

Nigdy nie próbowałam.
Miałam w gimnazjum teatrzyk. Scenariusz itp wymyslił właśnie narkoman! który of course wyszedł z uzależnienia. Ukazał tam co z nim się działo i w okół niego. Była to własnie opowieść od zaczęcia słabego narkotyku, czyli niegroźnej marihuany przez przejście do groźniejszych uzależnień. Dość mi się utrwaliło to przedstawienie i właśnie od tego czasu jestem w mocniejszym przekonaniu, ze z narkotykami nie ma co żartowac. Nigdy nie będę próbowała nawet marihuany.

#8 2009-07-03 18:30:14

Shina
Użytkownik

bo Maryśka rozluźnia to fakt xD
w sumie to jest lekki narkotyk ale weź sobie taką amfę czy heroinę ... od marihuany sie zaczyna zazwyczaj

#9 2009-07-03 23:11:43

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

eeej nei róbcie ze mnie początkującego narkomana XD

amfa jest dobra, po troszku można w jeden dzień i noc, zrobić zadania z całego tygodnia, posprzątać pokój i skończyć gre XD

#10 2009-07-04 09:01:17

Shina
Użytkownik

Haruka chcesz nam coś powiedzieć moze? o.O

#11 2009-07-04 11:47:23

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Dla mnie narkotyki to ucieczka, a co za tym idzie ludzie, którzy je biorą słabi, niedowartościowani i po prostu durni. Nawet taka maryha... Bo właśnie od tego się zaczyna, i tak naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy ją biorą i chcą brać. Po chuja marnować sobie życie. Jeśli uzależniasz się od takich rzeczy jak telefon, komputer itp. to tym bardziej uzależnisz się od narkotyków.

#12 2009-11-29 20:30:18

Kaiten
Hagane no Hito
Last.FM: Kaiten0

Shiruya napisał(a):

Nie próbowałam, ale chciałabym spróbować. Jednorazowo. Przekonać się jak to jest. W końcu raz się żyje..

Raz się też umiera... ^.^

Kyôfu napisał(a):

Dla mnie narkotyki to ucieczka, a co za tym idzie ludzie, którzy je biorą słabi, niedowartościowani i po prostu durni. Nawet taka maryha... Bo właśnie od tego się zaczyna, i tak naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy ją biorą i chcą brać. Po chuja marnować sobie życie. Jeśli uzależniasz się od takich rzeczy jak telefon, komputer itp. to tym bardziej uzależnisz się od narkotyków.

No i znów się zgadzam ^.^. Nie rozumiem też młodzieży w moim wieku. Czują się bardziej dorośli?
Choć to nie moja sprawa. I to zbyt duża skala.
Osobiście uważam, że to głupota, ucieczka od problemów i chęć zaszpanowania na siłę. Tyle...

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#13 2009-11-29 21:01:51

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

O, właśnie. Szpanowanie... Ale czym tu szpanować, że ma się kasę na jeden raz, a potem kradnie lub wynosi wszystkie rzeczy z domu, byleby mieć na działke?

#14 2009-11-29 21:14:43

Kaiten
Hagane no Hito

Albo kradnie babci... img/smilies/tongue
Jak byłem na MP w Kielcach dość niedawno to było ciekawie... wyszliśmy sobie po kolacji z hotelu i postanowiliśmy sobie pospacerować. Jeden z zawodników miał jeszcze tam kuzyna więc nas wyprowadził gdzieś w miasto... Kolesie coś gadają nawet nie słyszałem dokładnie co. Usłyszałem tylko " dobra, tu będzie ok " i kolesie wyciągają skręta...
Palą sobie z 10 minut a my stoimy ( ja i mój przyjaciel ). Jeden był widać trochę obeznany bo mu nic nie poszło w łeb, ale drugi taki kozaczek potem co 2 kroki pluł na chodnik i gadał jakieś bzdety...
Później jeszcze kupili piwko i jak wchodzili do hotelu to pod bluzy to pochowali. I dobrze, bo jak wchodzili na swoje piętro ( po schodach, nie windą ) to zza drzwi wyszedł Shihan ( czyli przedstawiciel i zarządca Kyokushin Karate w Polsce, który był na turnieju ). Tak więc było ciekawie... img/smilies/smile

一撃必殺

Kyokushin no kokoro - "Nie jest ważna przegrana czy wygrana, ale doskonalenie samego siebie."

#15 2009-11-29 21:57:16

Leonardo
Użytkownik
Last.FM: LeonardoSenri
Serwis  
Ostrzeżenia: 2

Kaiten napisał(a):

Jak byłem na MP w Kielcach

Mieszkałem kiedyś w Kielcach ^^ i wracają mi miłe wspomnienia ;]

Co do narkotyków miałem kilka krotnie możliwość aby spróbować jakikolwiek używek np. będąc 1 klasie w szkole średniej, chodził do klasy kumpel co był dilerem i kilka razy mi proponował abym spróbował używki za darmo nawet, ale zawsze odmawiałem (okazało się ,że musiał spierdalać do Szwecji bo inaczej byłby w pierdlu bo go policja z czaiła) xD
Albo nie dawno co było moim zaskoczeniem przyjaciel wpadł w takie znajomości == gdzie sam robił preparaty, które później było jeszcze przetwarzane na używki,narkotyki bądź inne świństwa, przy tym poświęcając 1 noc mógł zarobić 1 tysiąc dokładnie za 1 litr jakiegoś roztworu dorobił się tak 7 tyś i teraz ma prawdzie wszytko co mu dusza zażyczy, ale zrezygnował zapewnię wyjdzie mu to na dobre(ale także zapewnię z ciekawości spróbował i z jego opowiadań było mu zajebiście śmiesznie xD ,także mi dawał ale odmawiałem)

A czemu odmawiałem z prostego powodu prowadzę zdrowy tryb życia, a bardziej sportowy i mam do tego negatywny stosunek, jednak nie będę nikomu prawił kazania, że narkotyki są nie dobre dla organizmu, bo każdy człowiek decyduje sam się za siebie.

Choć kiedyś tabaczke sobie wciągałem xD

Szkoda, że mentalności człowieka polega na jednym z tym, że uczymy się po błędach.

#16 2009-11-30 00:08:12

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

O.... z jednym się zgodzę, co napisałeś.
Uczymy się na błędach.

#17 2009-11-30 00:17:55

Kaiten
Hagane no Hito

Niestety...
Choć najlepiej jest wykorzystywać czyjeś błędy i to na nich się uczyć.
Warto więc popatrzeć jak inni zachowują się i co mają z używek i zastanowić się 2 razy, albo i więcej ^.^

一撃必殺

#18 2009-11-30 03:04:04

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

Nie zawsze uczymy sie na własnych... wystarczą czyjeś błędy ;]

#19 2009-11-30 11:49:43

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Dlatego nie napisałam, że na własnych xD
Ale tak to jest, choć z drugiej strony w sprawach narkotyków... to naprawdę wole uczyć się na czyiś...

#20 2009-11-30 12:55:20

Leonardo
Użytkownik
Last.FM: LeonardoSenri
Serwis  
Ostrzeżenia: 2

Wiem ale problem polega także na tym, że druga strona medalu zażywania narkotyków jest jak już to wspominaliście, że to pewna forma lansu, wyróżnienia się od szarego tłumu, dowartościowania się i ucieczki w najgorszym wypadku od problemów,rzeczywistości...
Przychodzi mi tylko na myśl, że trzeba tylko współczuć tym co to zażywają bo tylko tym komplikują swoje życie jak i bliskim

Shiruya napisał(a):

Takim podejściem do sprawy pokazujesz, że jeszcze w pełni nie dojrzałaś do dorosłego wieku ;]

Posty edytujemy, nie piszemy pod spodem kolejnego. - Kyôfu

#21 2009-11-30 14:50:30

Shiruya
hentai desu.

Leonardo napisał(a):

Shiruya napisał(a):

Takim podejściem do sprawy pokazujesz, że jeszcze w pełni nie dojrzałaś do dorosłego wieku ;]

LOL.
Przepraszam, że nie jestem schematyczna i nie myślę tak, jak miliardy innych ludzi. I przepraszam, że, fakt, jeszcze nie jestem dojrzała i psychicznie, i fizycznie.
I tak, to była ironia.
... wiesz co, drażnisz mnie cholernie.

Ostatnio edytowany przez Shiruya (2009-11-30 14:52:59)

#22 2009-11-30 14:58:04

Kaiten
Hagane no Hito

A wracając do narkotyków ^.^ to nic dobrego dzięki nim się nie otrzymuje. Leo napisał wcześniej, że to forma oddzielenia się od szarego tłumu i grupy...
Wydaje mi się, że Ci, którzy chcą tak na siłę się wybić, lądują w innej szarej grupie.
Jeszcze gorszej...
Nie uważam też, żeby narkotyki dodawały w jakimkolwiek stopniu jakiejkolwiek wartości człowiekowi.

Ostatnio edytowany przez Kaiten (2009-11-30 14:59:18)

一撃必殺

#23 2009-11-30 15:24:49

Soanseth
Perwersyjny admin
Serwis

Onee-chan! uspokój się, a jak masz sie kłócić, to rób to tak, żebym nie miał sie do czego przyczepić img/smilies/tongue

Stopka forum