Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-07-02 21:13:59

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

Nasze sny.

Haa! xD Postanowiłam założyć taki temat, bo niektórzy mają pokrecone sny..
Ja dziś taki miałam.
Ucięłam sobie drzemkę po południu, a wtedy własnie mam nadziwniejsze sny xD

Śniło mi się, że była jakaś impreza z dużą ilością żarcia za darmo.. Żarcia jak żarcia, pełno przeróżnych pyszności, słodkości, deserów itp.
Znalazłam 'stoisko' z czekoladami i zaczęłam w nich przebierać. Wyciągałam z nadzieniem bananowym dla siebie xD i ciągle myślałam o Haruśce, więc jej też zabrałam dużo. No i żelki jeszcze brałam.. Gdy wszystko to pakowałam do mojego obciachowego niebieskiego plecaka, nagle pojawiła się Shina.. O.O
I Shina poprosiła, żebym odstawiła jej Lidera na kilka dni, bo ona chce sprawdzić, jaki Kaoru jest w łóżku XDDD *leży i kwiczy* Najlepsza była jej mina, jak z uparciem tłumaczyłam jej, że nie odstawię go jej, bo ona jest dla niego nieodpowiednia, a z resztą co na to powie Tot xD
Jak się obudziłam, to ryłam ze śmiechu w poduszkę xD

#2 2009-07-02 21:23:24

Shina
Użytkownik
Last.FM: shina1989

Re: Nasze sny.

Bardzo smieszne Shiru .. bardzo o.O
Ja i Kao to tylko w snach moze być xD
Mi sie nigdy nie śnią ludzi których na oczy nie widziałam (oprócz zespołów)

Ostatnio edytowany przez Shina (2009-07-02 21:31:52)

#3 2009-07-02 23:59:57

TenshiYuki
Kociak Decross'a
Serwis

Ja miałam dzisiaj dziwnie spokojny sen jak nigdy w życiu... siedziałam na lapie ulicznej i... siedziałam... A rano jak się obudziłam i spojrzałam przez okno, a tam robotnicy zakładają lampy na ich podstawy... O.o""

#4 2009-07-03 07:50:03

Shiruya
hentai desu.

Shina napisał(a):

Bardzo smieszne Shiru .. bardzo o.O
Ja i Kao to tylko w snach moze być xD
Mi sie nigdy nie śnią ludzi których na oczy nie widziałam (oprócz zespołów)

Właśnie to było śmieszne xD
Po pierwsze.. Twoje miny xDD
Po drugie.. jak można sprawdzać jaki Lider jest w łóżku? Czy to nie jest oczywiste? xDDD
Mi się właśnie tacy ludzie często śniją O.o

Wczoraj się za dużo książek naczytałam i śniło mi się średniowiecze.. Byłam szermierzem natchnionym, i na moje życie polował inny szermierz natchniony O.O I do tego był walnięty, świrnięty i ogólnie wariat xD Jak przyszło nam walczyć, to tylko paatrzył się na moją dupę i dostawał ślinotoku.. O.o
Ja to mam jebnięte sny =.='

#5 2009-07-03 09:50:40

Tekashi
aoistyczna.
Last.FM: final-call
Serwis

Ja zazwyczaj snów nie pamiętam... XD
Ale śnił mi się kiedyś Aoi i wtedy zaczęłam go uwielbiać, chociaż na początku lubiłam go najmniej z całych Gazetek XD Opisywać go nie będę... Bo nie chcę, żebyście się śmiały xDDD

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2010/019/a/c/what_a_cute_TEDDY_BEAR_by_onewithmonkey.png http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2010/019/4/4/trust_me____wink_wink_by_onewithmonkey.png http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2010/019/3/7/chibi_DORK_by_onewithmonkey.png http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2010/019/2/6/that_wasnt_pasta___by_onewithmonkey.png

#6 2009-07-03 09:53:52

TenshiYuki
Kociak Decross'a
Serwis

A mi się dzisiaj śniło, że jechałam autobusem i zobaczyłam grupke chłopaków i jeden taki, ze miałam ochote za coś się zemścić, nie wiem za co... Wyszłam z autobusu na najbliższym przystanku i przeszłam obok grupki tych chłapaków i ten na którym chciałam się zemścić poszedł za mną i próbował mnie zaczepić, a ja niby niechcący, bo chciałam niby coś innego zrobić, np. podrapać się po głowie, biłam tego kolesia, że po 5 minutach padł xD Normalnie miałam z tego taką satysfakcje, że szok xD

#7 2009-08-17 16:54:05

Soanseth
Perwersyjny admin
Last.FM: Soanseth
Serwis

Miałem sen... piękny sen.. a w nim Despa img/smilies/big_smile
No dobra, może od początku.. no prawie xD

Był koncert Despy. To był jakiś klub, ale połowę budynku stanowiła jakaś restauracja.
Wycwaniłem się i po koncercie poszedłem do restauracji. Po co? żeby prze kuchnie dostac sie do pokoju w którym urzęduje Despa xD (nie wiem jak, ale za drzwiami sobie siedzieli xD). Kiedy je otworzyłem, to faktycznie.. byli tam, ale w towarzystwie ochroniarzy >_> Nie mogłem podejść, ale patrzeć tak. Byli zdziwieni, ale szybko sie przyzwyczaili. Potem już nie zwracali uwagi. Dostali gift boxa od fanów. Przeglądali i tak dalej. Hizu w średniej wielkości pudełku znalazł jakieś maskotki. Takie wielkości dużej dłoni. Karyu złapał tą, która mu sie najbardziej podobała i rzucił tak, że wpadła do szafy(!) w restauracji.. obok mnie xD Hizu sie strasznie zdołował i takimi oczkami.. jak u zbitego szczeniaczka, patrzył na szafę i na mnie xD Myślę sobie "jasne!" i uśmiechnąłem sie do niego, puściłem oczko i coś tam jeszcze. Otworzyłem szafę i wziąłem maskotkę, rzuciłem mu. oczywiście. Tak cudownie się uśmiechnął, że myślałem że nie wyrobię.. taki słodki, taki.. niewiarygodnie zajebiście słodki xD

Potem sie obudziłem. Nareszcie mi sie Despa przyśniła.. Hizu, wiecie że to pierwszy raz? o.O

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać ile tylko sił w biodrach"

#8 2009-08-17 17:18:01

Shiruya
hentai desu.

fajny sen! XD ja miałam dziś nieprzyjemny sen .__.

#9 2009-08-25 16:51:17

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

a mi sie dzisiaj sniło ze musialam gdzies jechac ale mialam tylko samochód Karyu i sobie go od niego porzyczyłam i pamietam ze bylam taka zdziwona ze ten samochód w srodku jest taki mały o.O w sensie, siedzenie było blisko kierownicy i wgl. o.O
a potem śniło mi sie ze Shiruya goniła mnie po ulicy.

tego było wiecej ale w tej chwili tyle pamietam

#10 2009-08-25 19:44:06

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Ja nigdy nie zapomnę, jak byłam u Haruki i spałyśmy we trzy u niej... i przyśniło mi się, że jestem Shinyą i że jestem w ciąży... o.O! I rodzę w wannie pełnej krwi.... O.O?

#11 2009-08-25 19:45:50

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

nigdy wiecej nie ogladam z Toba dvd diru xD

#12 2009-08-25 19:49:15

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Yhy.... xD Jasne!

#13 2009-08-26 08:24:45

Shiruya
hentai desu.

Haruśka napisał(a):

LOL o.o' po co przede mnią uciekałaś? XD

#14 2009-08-26 13:09:27

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

Shiruya napisał(a):

Haruśka napisał(a):

LOL o.o' po co przede mnią uciekałaś? XD

no nie pamiętam! o.O

a dzisiaj śnił mi sie znowu Karyu, tym razem zapraszał mnie na jakąś wampirzą imprezę ale nie poszłam bo byłam umówiona z Van x.X
FFFuck

#15 2009-08-26 19:54:24

Shiruya
hentai desu.

Mwhaha XD a mi się przypomniało co mi się dziś śniło x.x' męczyłam się z tym przez cały dzień uzupełniając luki w pamięci XD
Byłyśmy dziećmi i Van była moją sąsiadką [w dodatku Tsu był jej ojcem o.o']. Przyszła do mnie na jabłka i jak tak siedziałyśmy pod drzewem to przyszedł Piotrek, mój brat i się wkurwił na nas, że mu wszystkie jabłka zjadłyśmy. Wział siekierę i ściął tą jabłoń XDD Przez co Van się rozpłakała o.o' i pobiegła do swojego ojca XDDD który próbował ją uspokoić lizakiem O.o zajawkowy sen XD

#16 2009-08-26 19:58:37

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

Shiruya napisał(a):

Mwhaha XD a mi się przypomniało co mi się dziś śniło x.x' męczyłam się z tym przez cały dzień uzupełniając luki w pamięci XD
Byłyśmy dziećmi i Van była moją sąsiadką [w dodatku Tsu był jej ojcem o.o']. Przyszła do mnie na jabłka i jak tak siedziałyśmy pod drzewem to przyszedł Piotrek, mój brat i się wkurwił na nas, że mu wszystkie jabłka zjadłyśmy. Wział siekierę i ściął tą jabłoń XDD Przez co Van się rozpłakała o.o' i pobiegła do swojego ojca XDDD który próbował ją uspokoić lizakiem O.o zajawkowy sen XD

aaaaahahahahahahaha kurwa zeszłam XD
Ale jej ojciem jest Hyde! XD a matką ee...? o.O nie pamietam

#17 2009-08-26 19:58:59

Shina
Użytkownik

Ja sobie nawet moge Van wyobrazić <zaciesz>

mi jedyne co sie śniło (kilka dni temu) to ze Tot mnie zamknął w łazience a jak sie darłam zeby mi otworzył to podchodził do drzwi i mówił ze jestem zła i niegrzeczna i ze to kara o.O
głupi sen

#18 2009-08-26 20:04:26

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

Shina napisał(a):

Ja sobie nawet moge Van wyobrazić <zaciesz>

mi jedyne co sie śniło (kilka dni temu) to ze Tot mnie zamknął w łazience a jak sie darłam zeby mi otworzył to podchodził do drzwi i mówił ze jestem zła i niegrzeczna i ze to kara o.O
głupi sen

*lezy i kwiczy* zUa Shina, musisz zrobić rachunek sumienia img/smilies/big_smile
za tego fucka Toshiya karz(ż?)e Cie nawet w snach xDD

#19 2009-08-26 20:08:08

Shina
Użytkownik

a ty wiesz ze jak się obudziłam to od razu o tym fucku pomyślałam
musze mieć DVD z tej trasy bo moze jego mina została uchwycona
zejdę jak to zobaczę znowu

Ostatnio edytowany przez Shina (2009-08-26 20:08:31)

#20 2009-08-27 08:15:43

Shiruya
hentai desu.

Van, prześladujesz mnie w snach o.o'
Przyjechała do mnie z Haruśką, która była obrażona na cały świat i nie chciała nas wpuścić do pokoju, który zajęła x.x jak już pojechały to gadałam z Van na gg i ona chciała mi wmówić, że Kaoru to rasowe uke o.o'

Poza tym przez Mart śnił mi się koncert Gacka w Polsce.. i ona już wie co myśmy tam zrobiły 'O.o Chcę zobaczyć tą gacuchową minę na żywo, Mart! XD

#21 2009-08-27 12:42:45

Shina
Użytkownik

Shiruya napisał(a):

jak już pojechały to gadałam z Van na gg i ona chciała mi wmówić, że Kaoru to rasowe uke o.o'

na pewno to Van Ci sie śniła??
Bo ja w autobusie po DNP wmawiałam wszytskim ze Tot jest seme a Kao uke oczywiście w zartach ale Pati mi uwierzyła o.O

#22 2009-08-27 18:06:10

Vanillcia
Give me some fish
Last.FM: despa_love

Shiruya napisał(a):

O.O HAHAHHAHAHA! mogę mieć Tsu za ojca xD

a ja miałam dzisiaj dziwny sen
śniło mi się że ja, Shina, Kyofu i Haru byłyśmy na koncercie diru w Polsce i jakimś cudem dostałyśmy się na scenę i stałyśmy i przyglądałyśmy się im od tyłu. Kyo był po stronie Kaoru i wszystkie dziewczynki pod sceną pchały się coraz bardziej w jego stronę aż w końcu przewróciły bramki i jakimś tylnym wejściem zaczęły wpierdalać się na scenę, to my stanęłyśmy w rzędzie i zaczęłyśmy je blokować, a one nas tłukły O.o" W końcu przyszli ochroniarze i je pozabierali. Później siedziałyśmy padnięte przy jakimś stoliku i przeglądałyśmy gazety i podchodzi do nas Hizu i Zero O.o""" Hizu z bananem na twarzy zaczyna dziękować, że nie przepuściłyśmy fanek na scenę i dopiero jak przestał mówić to ja do nich 'no cześć' O.o'''' i Zero (z tym boskim uśmiechem...) wyjął moją kartę pamięci i zaczął mówić (tak po polsku) że nagrał mi tam jakieś zdjęcia O.o"""""" a ja że 'wreszcie' i tyle pamiętam...

#23 2009-08-27 19:31:49

Shina
Użytkownik

jeju macie zajebiste sny
też chcę ...
ja mam same albo krótkie albo erotyczne z Totem
i tyle

#24 2009-08-27 22:47:14

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Vanillcia napisał(a):

a ja miałam dzisiaj dziwny sen
śniło mi się że ja, Shina, Kyofu i Haru byłyśmy na koncercie diru w Polsce i jakimś cudem dostałyśmy się na scenę i stałyśmy i przyglądałyśmy się im od tyłu. Kyo był po stronie Kaoru i wszystkie dziewczynki pod sceną pchały się coraz bardziej w jego stronę aż w końcu przewróciły bramki i jakimś tylnym wejściem zaczęły wpierdalać się na scenę, to my stanęłyśmy w rzędzie i zaczęłyśmy je blokować, a one nas tłukły O.o" W końcu przyszli ochroniarze i je pozabierali. Później siedziałyśmy padnięte przy jakimś stoliku i przeglądałyśmy gazety i podchodzi do nas Hizu i Zero O.o""" Hizu z bananem na twarzy zaczyna dziękować, że nie przepuściłyśmy fanek na scenę i dopiero jak przestał mówić to ja do nich 'no cześć' O.o'''' i Zero (z tym boskim uśmiechem...) wyjął moją kartę pamięci i zaczął mówić (tak po polsku) że nagrał mi tam jakieś zdjęcia O.o"""""" a ja że 'wreszcie' i tyle pamiętam...

Zeszłam! xDDDD Ja też chcę taki sen! ! !

#25 2009-10-20 17:11:16

Mart
faggot.
Last.FM: valen34
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Mój dzisiejszy sen mnie rozwalił xDD
Śniło mi się, że w telewizji powstał nowy program, który nazywał się "Sypiaj z Dirami" xDD. Aczkolwiek wbrew pozorom bynajmniej nie chodziło tam o nic dwuznacznego. Bardziej o to, że Diry zajęły się produkcją piżam, a ten program miał wylansować ich kolekcję xD. No i tam się wysyłało smsy, szło się do tego pogramu i oni projektowali piżamę specjalnie dla tej jednej konkretnej osoby xDD. I jak już się miało tą piżamkę, to szło się razem z nimi spać na takim wielkim materac xD. Ogólnie Die i Kaoru szyli na maszynach do szycia, Kyo i Tot projektowali, a Shin robił za modelkę O_o'. No i oni wszyscy mieli takie białe piżamki w granatowe groszki i do tego takie szaliczki a'la projektant mody xD.
Ja osobiście udziału w tym programie nie brałam, ale wszyscy w około się jarali i gdzie nie spojrzeć, tam wszyscy "oglądałeś wczoraj Sypiaj z Dirami?" itd xD

Jak już się obudziłam, to trochę trwało, zanim doszłam do siebie xDD

We've got to hold on to what we've got
'Cause it doesn't make a difference
If we make it or not
We've got each other and that's a lot
For love - we'll give it a shot

Stopka forum