Muzyczna Modlitwa

~Forum poświęcone azjatyckiej muzyce rockowej i metalowej~

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-05-06 13:45:59

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Last.FM: Haru_ska
Serwis

KYO

'Jako że nigdy tak naprawdę nie wiadomo jacy są prywatnie radzę tę notatkę potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Poza tym ludzie jakby się zmieniają, prawda?Jeśli chodzi o rok urodzenia z tym jest wiele sprzeczności, więc są to daty orientacyjne.'

http://i42.tinypic.com/2djuwbl.jpg

KYO – Tooru Niimura
Pseudnonimy: Kyo, Waru, Warumono
Pozycja w zespole: Wokalista
Urodziny: 16.02.1976 w Kyoto
Znak zodiaku: wodnik/chiński odpowiednik: smok
Grupa krwi: B
Wzrost: 160 cm
Waga: 43 kg
Rozmiar ubrań: S
Rozmiar buta: 38
Ulubiony sport: terroryzowanie innych lub jak kiedyś sam napisał, że chciałby spróbować seksu… o.O
Ulubiony artysta:, BUCK-TICK, X JAPAN, Shiina Ringo, Kiyoharu
Poprzednie zespoły: 月蝕 (Gesshoku) → Visun 殆磨 → Masquerade → 廃人黒薔薇族 (Haijin Kurobarazoku) → La:Sadie's
On widzi siebie jako: ‘warumono’ (zły człowiek - łobuz)
Lubi: spać, anime, gry video, stare – tradycyjne ubrania
Nielubi: ludzi, słodyczy
Według niego najważniejsi są fani.
Ulubione jedzenie: skorpiony, sałatki, muffinki i długopisy
Jedzenie którego nie cierpi: wątróbka, marchew
Zbiera: figurki Doraemon’a i Warumono
Ulubiony kolor: Czarny i biały
Skomponował muzykę do:
#  「S」
# The Domestic Fucker Family
# Hades

Najbardziej złośliwy i egoistyczny członek zespołu. Ma wiele energii i patrząc na niego, czasem ma się wrażenie, że nie bardzo wie co robi. No teraz się uspokoił, ale wcześniej bardzo lubił szokować, nie tylko swoimi tekstami, gdzie poruszał - dla niego nieistniejące, tematu tabu, ale też pluciem w fanów różnymi maziami, krwią czy cięciem się na scenie. Wiele razy był hospitalizowany, w wyniku czego częściowo nie słyszy na jedno, bodaj lewe ucho. Co najmniej dwa razy zemdlał w trakcie koncertu. Tak ja Kaoru jest perfekcjonistą, nienawidzi gdy ktoś wpieprza mu się w jego interesy. Ważni są dla niego członkowie zespołu, rodzina jego głos i fani. Szybko zdał sobie sprawę, że w rodzinnym mieście nie za wiele go czeka. Wyprowadził się mając 19 lat. O jego rodzinie wiadomo tylko tyle, że ma siostrę lub dwie. Jednak pytany o dzieciństwo mówi, że nie pamięta szczęśliwych scen ani nie ma miłych wspomnień. Jest typem samotnika, choć jak każdy nie wytrzyma długo w takim stanie. Nie lubi wychodzić z domu sam, czuje się wtedy po prostu źle. Jest skory do żartów, jednak od innych trzyma się na odpowiedni dystans. Szanuje tylko kumpli z zespołu. Podobnie jak Die nienawidzi dziewczyn przebranych za lolitki, oraz grubych dziewczyn, które przebierają się za niego. W dzieciństwie był bardzo nieposłuszny, dużo rozrabiał i do dziś sam się dziwi, że nigdy nic sobie nie połamał. Często chodził do parku. Od zawsze kłamie w wywiadach, jednak twierdzi, że nie jest w stanie okłamać kogoś z przyjaciół. Pytany o dziewczyny unika odpowiedzi. Co w sumie nie jest dziwne, Kisaki, poprzedni basista jeszcze za czasów La:Sadie’s odbił mu dziewczynę. A przynajmniej takie krążą plotki. W każdym razie kiedyś powiedział, że dziewczyna mieszkająca w Kyoto bardzo go skrzywdziła i od tamtej poty jest nieufny i bardzo trudno zaskarbić sobie jego sympatię. Choć kiedyś przyjaźnił się tylko z dziewczynami. Poniekąd do dziś tak jest. Twierdził, że po prostu lepiej się z nimi dogadywał. Jednak jeśli już w kimś się zakocha, zatraca się zupełnie, potrafi dla tej osoby zrobić dosłownie wszystko. Kiedy powiedział rodzicom, że rzuca szkołę nie powstrzymywali go. Zawsze mu powtarzali, że marzenia są najważniejsze i Kyo wziął sobie tę rade do serca. Początkowo chciał grać na jakimś instrumencie, jednak szybko się nudził. Brakowało mu cierpliwości i szybko się zniechęcał. Jedynie gra na basie mu jako tako wychodziła. Po jakimś czasie postanowił śpiewać, co robi po dziś dzień. Kyo zawsze się czymś wyróżniał, jest typowym nonkonformistą, poniekąd nawet szczyci się tym. Nigdy nie szedł cudzymi ścieżkami, obierając swoją własną drogę, dlatego też był w szkole ignorowany czy nawet nielubiany. Wszak Japończycy lubią żyć w grupach. Muzyką zainteresował się dość późno, co jest zaskakujące, jak na kogoś kto jest członkiem jednego z bardziej znanych zespołów w świecie. Należał nawet do techników, którzy zajmowali się koncertami Kiyoharu. Wtedy to też postanowił, że on także może założyć swój zespół. W przeciwieństwie do reszty zespołu stosunkowo mało pije, bo ma słaba głowę. Nie ma szczęścia do kolczyków, często wdawały się zakażenia. Ma sporo tatuaży, i tak naprawdę nie wiadomo jaka jest ich liczba. Ma mocny, gardłowy głos, z którym potrafi wyczynić przeróżne rzeczy, od jęków po wycie do wręcz ujmującego krzyku. Poza tym potrafi przerwać w każdej chwili koncert jeśli cokolwiek mu się nie spodoba i zbluzgać fanów. Niejeden raz już tak postąpił. Nienawidzi jak mu się mówi, że jest kawaii. Osoba o dość trudnym charakterze, która chyba do końca nie zdaje sobie sprawy na jak wiele osób działa…

Wymuszone na Kyofu i wraz z nią opracowane img/smilies/wink

#2 2009-05-06 13:48:30

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Re: KYO

No tu nie mogłam się powstrzymać. Notka wyszła najdłuższa, ale to tylko jedna dziesiąta wiadomości o nim. Za bardzo ma barwne życie by o nim tak krótko napisać, no ale cóż trzeba było... xD Maine libe *.*

#3 2009-05-06 13:57:27

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

trzeba było się rozpisać! -.-

ja rozumiem ze resztę i tak dostanę ;P

#4 2009-05-06 13:59:38

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Ej no... Kyo CAŁEGO  nie napiszę... Z góry przepraszam, ale odzywa się we mnie moja 9letnia miłość do niego i zazdrość, więc więcej o Kyo się nie rozpiszę... Gomene! Ale o innych... xD

#5 2009-05-06 14:12:49

Shina
Użytkownik
Last.FM: shina1989

Ale my chcemy o Kyo
(mi też masz wysłać )

"Podobnie jak Die nienawidzi dziewczyn przebranych za lolitki, oraz grubych dziewczyn, które przebierają się za niego." <leże>

"Tak ja Kaoru jest perfekcjonistą, nienawidzi gdy ktoś wpieprza mu się w jego interesy"
(bardzo dosadnie powiedziane Be)

"Najbardziej złośliwy i egoistyczny członek zespołu. Ma wiele energii i patrząc na niego, czasem ma się wrażenie, że nie bardzo wie co robi."
<Kyo stał się J-rockmanem i pociął się agrafkami dla naszego zbawienia>

Kyo to Kyo ... dla mnie i tak człowiek zagadka

#6 2009-05-06 14:14:55

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

jakże pociągająca zagadka ;D

tak bardzo bezpośrednio napisane ^^
Kyo jest cudowny, chociaż utożsamianie go z bogiem jest lekko irytujące.

#7 2009-05-06 14:15:22

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

A dla mnie nie...  xD No dosadnie, bo i on jest dosadny... Zresztą nie, nie napiszę... xD Wiem, wredna jestem xD

#8 2009-05-06 16:57:40

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

Taak, zagadka, wielka zagadka. I to mnie jeszcze bardziej do niego przyciąga.
Uwielbiam go.
'Zawsze mu powtarzali, że marzenia są najważniejsze' - dlaczego moi tak nie mówią.. _^_

#9 2009-05-06 17:07:50

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Kyo to Kyo, tu wiele mówić nie trzeba, ale o nim ja mówić nie lubię... Nie wiem czemu, może zazdrość, a może po prostu to, że sam nienawidzi jak się o nim mówi.

#10 2009-05-07 09:15:17

Shina
Użytkownik

To dziwne bo ja tam o Totchim mogę gadać i gadać
i o Die (swego czasu Haruś musiała to znosić)

"Nienawidzi jak mu się mówi, że jest kawaii"
Mnie by wkurwiało jakby ktoś mówił ze jestem kawaii chociaz nie jestem
ale pewnie po jakimś czasie zaczęłabym to olewać a on chyba nadal nie mozę tego znieść

#11 2009-05-07 13:05:16

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Wiesz, inaczej reagowałaby na to dziewczyna, inaczej facet, zwłaszcza taki, który skrywa się za otoczką samotności.

#12 2009-05-07 16:00:33

Shiruya
hentai desu.
Last.FM: Tashmine

Do niego w żaden sposób nie pasuje to określenie.
Ludzie, litości.. Kyo i kawaii.. O.o

#13 2009-05-07 16:23:24

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Uwierz, że pasuje, z pewnego punktu widzenia, a każdy ma ich mnóstwo...
Co nie znaczy, że lubię go tak nazywać czy coś.

#14 2009-05-07 16:28:31

Vanillcia
Give me some fish
Last.FM: despa_love

bo jak się powie, że Kyo jest kawaii to CIĘ taksówka rozjedzie... >.>
ale tak na zdrowy rozum to każdy normalny facet nie chciałby żeby nazywać go kawaii
też bym tego nie chciała
i pomimo tego, że jestem dziewczyną to mnie irytuje jak ktoś tak do mnie mówi

#15 2009-05-07 16:36:29

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

No o toż mi chodzi, że do faceta ogólnie nie powinno się tak mówić. Ale Kyo ma coś w sobie, z takiego chłopca...
W każdym razie, mnie nie obchodzi co o mnie ludzie mówią. Mogą sobie mówić co im się żywnie podoba. Zależy mi tylko na opinii najbliższych, czyli jakby nie patrzeć i Was.

#16 2009-05-07 18:42:36

Shina
Użytkownik

Oj tak ja juz nigdy na głos tego nie powiem bo jeszcze znowu mnie będzie próbowała rozjechać o.O

My wiemy Be
Ale faktycznie on ma oblicze wrednego typa jak i małego chłopca

#17 2009-05-07 20:38:33

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

wyjdzie na to ze każdy dir ma dwa oblicza i robi się ich 10 ;D

#18 2009-05-07 21:46:53

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Heheheh faktycznie, ale to chyba nawet każdy ma kilka oblicz... No np ja nie wyskoczę do mamy i nie zacznę jej litanii odprawiać z przecinkiem na słowo "kurwa". Tylko jestem potulna...
A poważnie, to Kyo chyba ma najwięcej takich oblicz...

#19 2009-05-07 21:50:27

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

Ja mysle ze Kyo rzeczywiście ma ich kilka, ale jesli już ja zmieni to jest 'taki' aż zmieni ją znowu.
A reszta zespołu ciągle pokazuje swoje oblicza na zmianę img/smilies/big_smile

Sorka, nie wiem czy wyjaśniłam to o co dokładnie mi chodziło ^^"

#20 2009-05-07 21:52:33

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Kyo to Kyo no... on jest sam zagadką. I jest taki... dobra, po prostu jest XD

#21 2009-05-07 21:54:39

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

to jest ciekawe, jak bardzo dobrze można siebie 'zrobic'. Kyo mówi nam (wszystkim fanom), pokazuje to co chce. Kieruje nami, i on jest dla nas taki jak sam sobie wymyślił.
Pomijając ficki, bo to zbyt wybujałą wyobraźnia fanek.

#22 2009-05-07 21:56:34

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

To prawie każdy tak ma... Jeśli jest się wystarczająco silną osobowością...

#23 2009-05-07 22:01:44

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

tak, ale w przypadku Kyo to jest frustrujące, bo odległość i mała ilosc informacji zmusza nas do wymyślania swojego kolejnego Kyo i kolejnego. I tych Kyo jest tylu że sie w tym pogubiliśmy.
I fakt że on jest osobą nietuzinkową pozwala na danie jeszcze większego upustu wyobraźni.
uwierz, wyobraźnia fanek jest nieograniczona *nadal ogłuszona pewną osobą*

#24 2009-05-07 22:06:58

BabyBlue
Sukkub
Last.FM:
Serwis

Jak się przez 9 lat przypatruje człowiekowi, to uwierz, da się pewne rzeczy... dostrzec xD Zwłaszcza jeśli jest się tą osobą zaintrygowanym.

#25 2009-05-07 22:10:47

Haruśka
Gej Czarodziej ♡
Serwis

wierzę na słowo, bo niestety, nie z doświadczenia

Stopka forum